Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől jelentkeznek ezek a...

Mitől jelentkeznek ezek a tünetek? (folyt. )

Figyelt kérdés

Mostanában egyre gyakrabban fordul elő velem, h az utcán rosszul leszek. Szédülés, légszomj, és gyengének érzem magam. Néha csak pár percig tart, van amikor egy fél óráig is akár. Ténylegesen nem történt még semmi, mert magától elmúlik, de elég ijesztő, és bizonyos helyzetekben, hátráltató.

Az orvos, nem talál semmi konkrét dolgot, ami ezeket a tüneteket okozná.

Valakinek tapasztalt már hasonlót? Esetleg valami ötlet?


2010. ápr. 27. 22:17
 1/10 anonim ***** válasza:
sztem pánikbetegség.
2010. ápr. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

el kell menni másik orvoshoz és ki kell vizsgáltatni mert valami biztos okozza..

nem mondom hogy asztma mivel akkor rájöttek volna az orvosok..

nem vagy allergiás valamire??

de az is meglehet ha len van a vérnyomásod és ettől szédülsz..vagy ha jól tom a cukorbetegségnek is vannak ilyen tünetei de ha tévedek akkor bocs..:D

2010. ápr. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Kérd meg az orvosodat, hogy küldjön kivizsgálásokra.

A rosszulléted okát mindenféleképpen ki kell deríteni.

Ne fogadd el, hogy nem tudja, mitől van.

2010. ápr. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Pánikbetegségben szenvedsz valószínüleg... olvass kicsit utna a neten, valószínű magadra ismersz , és akkor már a megoldáshoz is közelebb leszel!
2010. ápr. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Pánikrohamok.
2010. ápr. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Valóban egybe esik.

És ezzel pszichológushoz kellene fordulnom, vagy ez hova tartozik??

Esetleg aki érintett a témában, az meg tudná mondani, h a B1 vitamin, valóban javítja a helyzetet, vagy esetleg valami gyógynövény alapú dolog?

Mert az igazság az,h ha lehetséges, az orvosi megoldást szeretném elkerülni.

2010. ápr. 28. 13:42
 7/10 A kérdező kommentje:

Természetesen köszönöm a válaszadóknak!

Próbálkoztam a keresővel, de a kérdésemre nem találtam választ, úgy h remélem, valaki tud valami alternatív gyógy módot.

2010. ápr. 28. 13:53
 8/10 anonim ***** válasza:
Mehetsz oda is, de a vége 90%-ban pszichiáter és gyógyszer lesz, ha már vannak fizikai tünetek is.
2010. ápr. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Alternatív gyógymód erre nem igen van.

Ami javíthat: sport, Omega3 zsírsav, folyadékbevitelre, vércukorra, vérnyomásra figyelni, eleget aludni, nagy meleget kerülni, figyelmet intenzíven elterelni.

2010. ápr. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ennél a betegségnél az önkontroll az egyik legjobb gyógymód, minél többet tudsz róla, meg kell próbálni tudatosítani magadban, hogy ez "csak" pánikroham, hogy nem fogsz belehalni ( tudom, hogy ilyenkor sokaknak van halálfélelmük - Anyum is volt pánikbeteg) . Jó, ha ilyenkor van melletted valaki, akinek megnyugtat a jelenléte, s aki higgadt tud maradni. Anyum leinte csak mellettem érezte biztonságba magát ( igaz mentőzöm) , de lassan eljutottun k oda, hogy már semmilyen gyógyszert nem szed :)
2010. ápr. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!