Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Melyik a legjobb fogfájás...

Melyik a legjobb fogfájás csillapitó? Saridon, Algoflex frote, Advil ultra?

Figyelt kérdés
Tudom a legjobb a fogorvos, de ezt a részt örömmel kihagyom.
2010. ápr. 25. 05:39
 1/9 anonim válasza:
Nekem is elég gyakran fáj, és általában 2 szem Advilt veszek be. Használni szokott...
2010. ápr. 25. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én általában panadolt veszek be, használni is szokott.
2010. ápr. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

szedd bármelyiket, szenvedj vele, a szuvasodás megfertőzi a többi fogat, egyre jobban fáj, már nem használ semmi, végül a fogorvos kihúzza az összes fogad és kaphatsz protkót



most őszintén? nem lenne egyszerűbb elmenni és betömetni egyet?

2010. ápr. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

nem! nagyon félek a fogorvotsól mindenki azt mondja hogy nem fáj a foghuzás és egyéb fogorvosi kezelés. nem hát! a fogorvosnak tuti nem. :)

nem vagyok én olyan bátor,hogy elmenyjek. ez az igazság.

igy is rengeteg fogat kellene megcsináltatnom.

2010. ápr. 25. 09:12
 5/9 A kérdező kommentje:
a felsorolt gyógyszerek közül melyik a legkiméletesebb az ember szervezetével ami nem roncsolja nagyon?
2010. ápr. 25. 09:15
 6/9 anonim ***** válasza:

nézd, én is nagyon félek a fogorvostól, olyan gyógyszer nincsen, ami valamilyen szinten ne roncsolná a szervezetetm. nagyon féltem én is, egyszer az egyik bölcsesség fogam kezdett el volna nőni, azonban nem tudott kinőni mert nem volt elég helye, akkor fájt úgy mivel nyomta a fogsoromat, hogy azt hittem ott maradok. Kb. 1 hétig szenvedtem vele, hétvégén hívtam fel a dokimat, hétfőn mentem is a szájsebészetre. Remegve mentem be, de annyi érzéstelenítőt adtak, hogy semmit nem éreztem.

utána sajnos a másik bölcsesség fogammal is gond volt, azt már fogorvos húzta ki, egy tippem van, és biztosan nem fog fájni. ne lidocaint kérd, hanem van egy másik fájdalomcsillapító az ultracaloid. kérj belőle két adagot, és garantálom, hogy azt sem veszed észre, hogy fogorvosnál vagy, olyan jól eltompítja a fájdalmat, semmit nem fogsz érezni.

2010. ápr. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"nem! nagyon félek a fogorvotsól mindenki azt mondja hogy nem fáj a foghuzás és egyéb fogorvosi kezelés. nem hát! a fogorvosnak tuti nem. :)

nem vagyok én olyan bátor,hogy elmenyjek. ez az igazság.

igy is rengeteg fogat kellene megcsináltatnom."


akkor szenvedj, egy idő után nem fog a fájdalomcsillapító se használni, bűzös lesz a leheleted, csodálkozol majd miért állnak tőled messze a beszélgetőpartnereid ...kihullanak a fogaid...mindezt azért, hogy elkerüld az érzéstelenítő injekció által okozott 1 másodperces fájdalmat...röviden és tömören: akkor meg is érdemled

2010. ápr. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
a fájdalomcsillapitok csak addi hatnak, ami nem kerül teljesen gyulladásban az inyed.azután ugy is a fogorvosnál fogsz fájdalomcsillapitot kapni. először injekciot utána kihuzzák. én töllem senki sem fél jobban, mégis a héten elmentem u,is elkényszerültem. tömés volt mégpedig szemfog. gyerekek !kiröhögtem maGAM, HOGY ENNYIT VÁRTAM A JÓ KÖZÉRZETRE. PEDIG SZTK ALAPON VOLTAM.MENJ MINÉL HAMARABB.
2010. ápr. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
sok mindent írtatok, nem volt kedvem elolvasni :D de tény h nem kell félni a fogorvostól!!!!!! én 11 éves vagyok, és két éve rettegtem a fogorvostól! úgy kb egy hónapja járok, mert begyulladt az egyik fogam. a szuri az fájt egy kicsit, de az ahogy megcsinték a fogam, az mégjobban. de ez csak azért volt, mert nem mentem el. egyébként most még egy nagyon rossz fogam van, azt is ezzel a módszerrel csinálják meg, sőt már majdnem kész van, de nem fáj ez :P oda akarok kilyukadni, hogy menj el a fogorvoshoz, míg nem fog fájni a kihúzás, vagy tömés! fogadd meg a tanácsom! és hogy ne csak off legyen, mindet kipróbáltam, és az Advil ultra.
2011. ápr. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!