Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől húzódik a köldököm?

Mitől húzódik a köldököm?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam vacsorázni. Éjszaka arra keltem hogy mennem kell pisilni és fájt a gyomrom meg a köldököm alig bírtam kihúzni magam, utána vissza feküdtem jobb lett 10p után. Ma pedig a köldököm húzódik főleg ha a kezemmel kopogtatom a köldököm tájékán? Régen megállapítottak egy pici köldöksérvet. Az is okozhat ilyet? Hogy túlterheltem a gyomrom? Köszönöm a válaszokat előre! 25L

2016. szept. 20. 11:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy hipochonder, lehet csak túlterhelted és megrepedt az köldökmenet, lényegében enyhe fájdalommal jár, némi vérveszteséggel. Ha sérved volt, nagy valószínűséggel kifakadt, és könnyen elfertőződhet ha nem megfelelő bakteriális szintű helyen tartózkodsz. Véraláfutással, lila hámréteggel és olykor fájdalommal jár.

Szerintem semmi bajod, de ha újból jelentkezik a tünet és napokig eltart, irány a doktor.

2016. szept. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem vagyok hipochonder szerencsére, csak kiváncsi voltam az emberek véleményére. Én az a tipus vagyok aki nem hajlandó elmenni az orvoshoz, mert túl sokat nem segít ha csak nem fizetsz. Köszönöm a tanácsodat. Szerencsére csak kicsi sérvem van. Én vakbélre gondoltam még.
2016. szept. 20. 12:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!