Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha már semmi nem használ,...

Ha már semmi nem használ, kihez forduljak izzadási gondjaimmal?

Figyelt kérdés
Izzadási gondokkal küzdök. Már mindenféle szert kipróbáltam, bőrgyógyászaton is voltam, azok sem használtak. Arra gondoltunk anyukámmal, hogy ez akkor inkább lelki probléma jele lehet és belülről kéne kezelni a dolgot, de nem tudjuk milyen szakemberhez forduljunk. Ha van valaki, aki tudna segíteni megköszönném nagyon.
2008. szept. 30. 22:47
 1/5 anonim ***** válasza:

ne hara belinkelem, lusta vagyok mégegyszer leírni:

Szia, Nekem a Vichy 2 napos izzadásgátlója jött be, de nagyon! Ha valaki akkor én izzadtam, mint a ló!!! A mellem aláig képes voltam leizzadni, de úgy ha levettem a pólóm, szó szerint ki tudtam csavarni.... gondolhatod nőként hogy éltem meg. Aztán megtaláltam ezt, idő kellet míg átáltam, jó 1,5 -2 hét, mindennap használtam a mai napig használom is és azóta bármit felvehetek :o)

Használatm én is patikait, nekem véresre csíptem a hónaljam.... Ismerek olyat, aki patikait Vichyvel együtt használ. De komolyan a zöldkupakos 2 napos Vichy egy CSODASZER!!!

2008. szept. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
pár kérdéssel ezelőtt én is ezt kérdeztem, nekem a patikából a solutio antisudoricat ajánlották. amivel fürdés után kell bekenni a kényes részeket.de ahogy látom vannak pozitiv és negatív hatásai is. én sztem kipróbálom mindkettő, aztán amelyik jobb.
2008. okt. 1. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én is képes vagyok izzadni, télen is...mindegy mikor, ha nem a megfelelő a klíma, vagy stresszhatás ér végem. Sajnos a halántékom, homlokom, állam, "bajuszom" mindenem képes izzadni. Nekem a Vichy abszolút nem jött be! Semmit nem használ. A gyógyszertárban kapható ez a szer, amit az előző hozzámszóló is írt. Nekem jó tapasztalataim vannak vele, DE! Hetente kétszer használd maximum, és mindenféleképpen várd meg, míg egy picit megnő a hónaljszőröd. Mert eleinte én azért nem használtam, mert nem mondta ezt senki, és iszonyatosan kimarta a bőrömet. Úgyhogy csak finoman! Jól kend be az egész területet, várj egy 10 percet, amíg megszárad és csak utána vegyél fel felsőt. És mindezt este fürdés után tedd. Másnap már jó lesz. Átlag 2-3 napig tart a hatása. A neve tehát solutio antisudorica. Más esetben botox injekciókkal is lehet az izzadást kezelni, ez fél évig hatásos. Csak hát kicsit fájdalmas, de hát kinek mekkora a fájdalomküszöbe. Nekem alacsony, ezért ki sem próbálom! :D Sok szerencsét! ui: Ha pszichés eredetű, akkor pszichológust javasolnék, de magadtól is képes vagy kezelni, ha rájössz, hogy mi váltja ki
2008. okt. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

a Vichyből is kétfajta van. A fehérkupakos nekem sem jött be, de a zöld az ISTENKIRÁLY!!!!

Hónaljszőrösen, sjna a patikai büdül... (nálam) anélkül meg véresre csíp....

2008. okt. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem egyszerűen a fehér flakonos Sanex tusfürdő, utána pedig a golyós "dezodora" segített. Több ismerősömnek is ajánlottam, azóta hálálkodnak, hogy nem izzadnak. A vishy jó, de nagyon drága, a sanex elérhető áron van. Én fürdés után is bekenem magam, majd reggel indulás előtt is és egész másnap semmi szag nincs és az erős izzadás is megszűnt. Próbáld ki szerintem
2008. okt. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!