Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez ájulás mindig ilyen gyorsan...

Ez ájulás mindig ilyen gyorsan történik?

Figyelt kérdés
Vérvételen voltam az egyik nap,és én már kicsi koromtól félek a tűktől,és föleg a fájdalomtól.Vért vettek tőlem,és nagyon féltem,és remegtem ilyenek,amikor nővér vette a vért,akkor mondta hogy ne hajlitsam be a könyököm,de már nagyon fájt,amikor meg kihuzzta a tűt,még rosszabbul lettem,majd nem tudom mi csináltam,vagy látta rajtam nem tudom,elkezdte mondani hogy ne csukjam be a szemem,tartsam nyítva,de ekkor már csak olyan volt mintha egy vékony csőbe néznék,aztán arra eszméltem hogy a nővér vízzel mossa az arcom,majd megkérdezte hogy mindig ennyire bepánikolok.Olyan gyors volt minden és nem emlékszem hogy mi volt,egyszer csak olyan volt mintha ha egy csőbe néznék aztán se kép,se hang,és ez mindig ilyen gyors ? ilyen erős pániktól,félelemtől el lehet ájulni ?
2016. aug. 14. 23:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, ez ilyen gyorsan jön és ezzel jár. Az erős félelem és a stressz miatt van.

Gyerek és kamaszkoromban én is mindig elájultam vérvételnél, de azóta eltelt 20 év, már rutinosabb vagyok és jobban bírom...Hozzáteszem: A mai napig MINDIG szólok vérvétel előtt, hogy én ájulós vagyok, ezért mindig lefektetnek vérvétel előtt a laborban és fekve veszik a vért. Így nehezebb elájulni....

Ajánlom Neked is, hogy minden vérvétel előtt jelezd, hogy Te is ájulós vagy, akkor kíméletesebben is bánnak Veled 😉

2016. aug. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én beveszek fél Xanaxot vérvétel előtt, és így sokkal jobban tűröm.
2016. aug. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én meg egy kupica rumot fél órával a véradás előtt. Meg sem érzem a tűt
2016. aug. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!