Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet az oka annak, hogy...

Mi lehet az oka annak, hogy pár napja többször is reggel úgy ébredek, teljesen le vagyok izzadva?

Figyelt kérdés
Elsőre azt hittem, rossz álom, vagy nagyon meleg volt az éjjel. de a hőmérséklet nem lehet, mert egy egyszemélyes szobában lakom jelenleg külföldön, és a radiátor is csak néha kapcsol be, úgy 1 órára. de nem igazán értettem, mert annyira leizzadtam, h az egész felsőrészem nedves volt. lehet h beteg leszek/vagyok, mert a torkom már fáj?
2008. szept. 30. 13:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Talán pszichés problémák, szorongás okozza, de előfordul bizonyos gyógyszerek szedése (vagy éppen szedésének hirtelen abbahagyása) miatt.

Ha feszült vagy, az okozhat rossz álmokat, amire később nem biztos, hogy emlékszel.

Persze lehet, hogy valami vírus bujkál benned.

2008. szept. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!