Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Melyik inni való nem csinál...

Melyik inni való nem csinál savat?

Figyelt kérdés
rengeteg a gyomor savam és lassan bármit iszom savat csinál:( vízen kivül mit ihatnék ami finom is és nem csinál később savat?
2010. ápr. 7. 14:41
 1/9 anonim ***** válasza:
limonádé
2010. ápr. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nekem a 100%-os kizárólag narancslé vált be,de tényleg csak a 100%
2010. ápr. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A limonádé pont, hogy csinál, mivel savas -.-"

Sajnos a legtöbb üdítő savat csinál (anyukám is ezzel szenved, azért tudom), én azt ajánlanám, hogy igyál egy nap 1 vagy 2 csésze Rooibos-teát (vörös tea másnéven, Rosssmann-ban, DM-ben is árulnak, meg bármilyen drogériában), hátha ezzel rendezni tudod a gyomrodat, anyukámnak nagyjából bevált. Még egy jó módszer, vegyél zabtablettát, az is leköti a savat.

2010. ápr. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
szedek rá gyógyszert is mert annyira sok sajnos.és mostanában a gyümölcs levet kívántam de az szóba sem jöhet:(a vízet már útálom.
2010. ápr. 7. 15:05
 5/9 anonim ***** válasza:
tej
2010. ápr. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szia.igen a tej az lugos,szoval probald meg.
2010. ápr. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az egyetlen biztos tipp a tiszta víz. A szervezetnek leginkább erre van szüksége, igazán csak ez oltja a szomjat, ráadásul ezer más funkciót lát el amit más folyadék nem tud! Igyál tiszta vízet! (nem buborékosra gondolok, az már eleve szénsav ugyebár...)Mi otthon ezt a kérdést egy ügyes víztisztítóval oldottuk meg. Jobbat azóta sem találtam.
2010. ápr. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Sok helyen hallottam róla, hogy a citrom lúgosít. Nem lúgos, lúgosít. Az almaecet szintén. Nem lúgos a ph-juk, hanem az emésztőrendszerbe csalogatnak lúgos enzimeket, és azok lúgosítanak. A limonádéval az a baj, hogy cukor van benne, és a cukor savasít. Pl.a banán minél érettebb, annál jobban savasít. A mandarin sokkal jobban savasít mint a citrom stb.

2010. ápr. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
a limonádé nem savasít, mivel a citrom lugosít...
2010. ápr. 8. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!