Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kiegyensúlyozott emberek!...

Kiegyensúlyozott emberek! Hogy folyik a reggeletek?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy aki kiegyensúlyozott életet él, mondjuk 8-ra jár dolgozni/egyetemre, hogyan telik neki a reggele? Az én gondom az, hogy nem mindig sikerül elvégeznem a dolgom az illemhelyen, aztán ha nem sikerül, akkor valamikor délelőtt rám jön jobbik esetben, de nagyon kellemetlenül érzem magam. Ha nem ürülök ki, akkor egész napom rossz hangulatú, de ha sikerül elvégeznem a dolgomat, akkor én is teljesen kiegyensúlyozott vagyok. Néha segít a kávé, de nem mindig - 45 percet biztos ülök a wc-n. Nagyon sok rostot fogyasztom, talán túl sokat is néha, nagyon sok vizet viszek be, sportolok hetente többször. Nektek mi a rutinotok felkelés után, mi mennyi idő, mit csináltok?
2016. jan. 19. 11:35
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!