Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Elég 3 szem hashajtót bevennem...

Elég 3 szem hashajtót bevennem EGYSZERI hashajtás céljából?

Figyelt kérdés

Közvetlenül étkezés után vegyem be? Mikorra várható hatás? Minél többet veszek be annál hamarabb vagy ez nem így megy? Amúgy mit csinál ez a gyomromban amivel hamar "el tudja távolítani" az ételt a szervezetemből?

köszönöm előre is!


2010. márc. 24. 12:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Semmikép, 1 alkalom 1 doboz, mellé egyél egy kis tejszínhabos parizert!
2010. márc. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha már 2-3 napja nem voltál wc-n, akkor is elég elsőre a kettő szem. Az is brutál dolgot tud ám művelni! Milyen hashajtó?
2010. márc. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A kérdésedből úgy tűnik, hogy nem egyszeri problémád a székrekedés. Tablettákra nem jó rászokni, vegyél inkább Malmos márkású Csodatea nevű keveréket. Ez gyógynövényboltokban kapható szálas, filteres, sőt kapszulás változatban is. A filtert 1-2 dl forró vízbe kell pottyantani, várni, amíg a folyadék iható hőmérsékletűvé hül, majd lefekvés előtt lehajtani. Másnap reggel jelentkezik a hatás, de célszerű az első adagot pénteken vagy szombaton meginni, hogy másnap otthon többször is elrohanhass a Bajkonurra. Rendszeres ivása normalizálja a székletürítést, de előbb kihajtja a belekből az akár több kilogrammnyi lerakódást, amely a rossz felszívódás során keletkezett a belek falain.
2010. márc. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Tisasen a hashajtó neve.

Most komolyan be kellene vennem egy teljes dobozzal?

2010. márc. 24. 13:31
 5/10 anonim ***** válasza:
Eszedbe ne jusson bevenni egy egész dobozzal! Bár nem én javasoltam a dobozni bogyót, mégsem tudom megállni, hogy ne figyelmeztesselek.
2010. márc. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Elég lesz a három. Nem egészséges többet bevenni egyszerre, bár igazából nem lenne nagy bajod tőle, viszont értelme sincs, mert akkor is ki kell várni azt az időt, amíg hatni kezd, ez 5-10 óra is lehet. Aztán ne nagyon szokj rá a hashajtókra, mert baromi nagy gubancot tudnak okozni...
2010. márc. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hogyha 5-10 óra múlva lesz csak székletem, akkor ugyanúgy megemésztődik az étel, nem? Én azt hittem az a funkciója, hogy kiürítse a gyomromat, tehát hogy nem tud felszívódni a táplálék.
2010. márc. 24. 14:38
 8/10 anonim ***** válasza:
A bélben hat. Mivel a megrágott táplálék is a bélben szívódik fel, ezért, ha beveszed, nem tud felszívódni, szóval nem is hízol. Sok bulimiás ezért szedi. Ők pedig profik ebben a témában... ha nem akarsz megdögleni hamar, akkor megkérlek, hogy ne csinálj semmi hülyeséget, mert tényleg rossz vége lesz. Ha a tápanyag nem szívódik fel, az ugyan olyan, mintha nem ettél volna, viszont ha abbahagyod a hashajtó szedését, ugyanúgy visszajön minden, mintha koplaltál volna. Egész életedben szedned kellene a gyógyszert, persze a májad nem nagyon bírná, esetleg rákot is kaphatsz, mint sok alkoholista, ráadásul a bélbolyhaid is tönkemennek, ha sokáig folytatod. Persze azt teszel magaddal, amit akarsz, csak gondoltam, leírom, milyen dolog ez, merthogy nekem is volt benne részem...
2010. márc. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Persze, eszembe sem jutott ilyesmi, de köszi hogy figyelmeztettél! :) Még azt nem értem, hogy akkor étkezés előtt vagy után kell bevenni?
2010. márc. 24. 18:12
 10/10 anonim ***** válasza:
Azt szokták ráírni a dobozára, ha jól emlékszem, hogy vagy reggel, étkezés előtt kell bevenni (és akkor hamarabb hat általában, szóval nem biztos, hogy az utolsó étkezést is kihajtja belőled), vagy az utolsó étkezés után, és akkor több időbe telik, amíg kijön belőled a dolog.
2010. márc. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!