Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Elmult hetekben érzem h fáj a...

Elmult hetekben érzem h fáj a mellem, Mellemkoruli rész! Kivulrol semmi baja sincs meg ha nem gondolok rá akkor nem is veszem eszre h fáj de ha megnyomodik veletlen akkor fáj meg hasonlok ha veszem fel a ruhat! Ez melrák is lehet?

Figyelt kérdés
Kicsit megvan nagyobbodva is bar nem sokkal! De nagyon aggodom emiatt! Amugy Fiu vok! Ertelmes válaszokat pls
2010. márc. 21. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen értelmes választ fogsz kapni, minél előbb menjél el vele a háziorvosodhoz, és mond el neki a panaszodat.
2010. márc. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon berezeltem :)! Ugye ha az is van Eselyem h tuléljem?
2010. márc. 21. 21:37
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy valami hormonalis eredetu dolog. Mellrak nem lehet, akkor csomot ereznel benne es nem fajna.

Amugy nekem is ezek a tuneteim, mielott megjonne(bar en lany vagyok), ezert gondolom, hogy hormonalis

2010. márc. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!