Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen betegségre utalhat ez?

Milyen betegségre utalhat ez?

Figyelt kérdés

19 eves vagyok, regem aszthmas voltam. Sajnos dohanyzok 3 eve.. Par napja altalaban reggel sipol a tudom, felkohogok ilyen kis slejmet amit ugy erzek a torkomon van. Ventolin hasznalatara jobb lesz. Ez

Mitol van? Esetleg vmi komolyabb gond is lehet?


2015. nov. 17. 10:08
 1/3 anonim ***** válasza:
én pedig terhes vagyok és dohányzok ehhez mit szólsz
2015. nov. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, egy ideig próbáld meg hanyagolni a cigit. A párom is így volt, kapott ő is gyógyszert a sípolásra, légszomjra és kb. fél évig nem dohányzott, elmúlt a tünete.

Kedves 1-es, büszke lehetsz magadra, én ilyennel nem kérkednék.

2015. nov. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Vajon miért ne kérkedhetne?

9 éves korom óta rendszeresen dohányzom ennek már 43 éve.

15 évvel ezelőtt mentem el a tüdőgondozóba, mert sípolt a tüdőm, és sokat köhentettem. Köpettenyésztésen kiderült, hogy a korábban sűrűn előforduló mandulagyulladásokra szedett antibiotikum a tüdőből is kiölte a hasznos baktériumokat, ezért elgombásodott a tüdőm. Akkor egy 250 Ft-os orvossággal megszüntek panaszaim.

A helyes következtetést levonva, a dohányfüst nem okoz ilyen tüneteket!

2015. nov. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!