Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Pár napja napja fáj a lábam....

Pár napja napja fáj a lábam. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Olyan,mint mikor 2 vagy több napot nem fekszem ágyban,vagy buli utáni nap is ilyen,hogy mintha ki lenne fáradva a lábam.A térdemen alul fáj,de mikor felpolcoltam a lábam,akkor a combomban volt ilyen érzés.Nem tudom,elég világosan írtam-e,de nem tudom máshogy megfogalmazni...a fájdalom nem annyira vészes,tudok aludni meg ilyesmi,csak nem tudom,mitől lehet.


Sportolni most nem szoktam,de van torna óránk,ma is futottunk stb,és ugyanúgy fájogat. (a szünetben jógáztam)Nem csináltam semmi eltérőt az eddigiekhez képest.


Ti éreztetek már ilyet?


2008. szept. 12. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy csak meghúzódott -remélem, ez a helyzet!

DE ha zsibbadó érzés, és dagad is, és fogamzásgátló tablettát szedsz, akkor nagy a baj, trombózis veszélye áll fenn!

Az okok tisztázására mielőbb menj orvoshoz! És feltétlen közöld vele, ha fogamzásgátlót szedsz, mert ők sem mindig számolnak ezzel az eshetőséggel.

NAgyon vigyázz magadra!

2008. szept. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szedek fogamzásgátlót 1 hónapja...épp a szünetben vagyok,szóval hagyjam abba?
2008. szept. 12. 18:43
 3/4 anonim ***** válasza:

Hűha!!! AZONNAL orvos!!!! Akár ügyelet is, most ugye hétvége lesz! Ez basszus nem játék! NE legyen igaz a balsejtelmem, inkább menj feleslegesen, mint hogy fokozódjon a baj, ha van! MAjd ott megmondják, hogy abbahagyd-e a tablettát, magadtól szerintem ne, mert ha meg mástól fáj a lábad, enhogy abból legyen bajod, hogy abbahagytad. De a trombózis sajnos a tablettaszedés elején szokott jelentkezni. Én ugyanezért egy hónapig voltam kórházban. De ha Te időben elkerülsz orvoshoz, fennáll az esély, hogy a lábadon, és nem fektetve, hanem ambuláns (bejáró) kezelésben átvészeld a betegséget.

Aggódom érted!

2008. szept. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat...kissé félek,de remélem,hogy a tornán meghúzódott,és attól van.


Utolsó válaszadó,írtam privit!

2008. szept. 12. 22:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!