Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 3-4 napja érzek valamit a...

3-4 napja érzek valamit a torkomban a jobb oldalon, mi lehet?

Figyelt kérdés
Múlthéten egy kicsit megfáztam, mert elkapott egy eső, és nem volt nálam esernyő. Mivel nekem ennyi elég, meg sem lepődtem, hogy másnap kaparó torokkal ébredtem. Néhány nap elteltével pattogatott kukoricát ettem, és utána kezdődött. Olyan, mintha a héja megakadt volna jobb oldalt a torkomban. Ez már 3-4 napja tart. Orvosnál még nem voltam, mert már semmilyen tünetem nincs (nem piros a torkom, nem fáj, nem köhögök, csak néha krákogok és egy kis váladékot érzek a torkomban). Egyedül annyit érzek, hogy van valami jobb oldalt. Mindenki azt mondja, hogy csak egy kis gyulladás, és hogy egyek sok mézet, de engem nyugtalanít. Már refluxtól kezdve torokrákon át mindenre gondoltam. Mi lehet?
2015. jún. 29. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:

hm lehet hogy mivel megfáztál gyulladt volt kicsit a torkod és a pattogatott kukorica megcsikarta.

pár nap mulva el kell mulnia, ha nem mutasd meg dokinak

2015. jún. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2015. jún. 30. 01:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet felkarcolta, öblögess sós vízzel, vagy Phlogosol oldattal, ettől elmúlhat, de ha még 3 nap után is fáj, akkor menj el a háziorvosodhoz.
2015. jún. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!