Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mire utalhatnak a tünetek?

Mire utalhatnak a tünetek?

Figyelt kérdés
Pár hónapja, 2 hetente ment a hasam. Az orvos Reasec-et írt ki, meg Sumetrolim-ot. De ez kezdődött elölről mindig. Most is ment a hasam, rendesen és nagyon erős hasfájás gyötört, hányingerrel, felkelni nem tudtam. Ilyenkor szoktam inni kamilla teát, az általában segít, meg persze a No-spa. Az orvos szerint valami kicsi fertőzés, meg most a melegtől is mehet az ember hasa. Októberben voltam hasi ultrahangon, meg vérvételen is és nem találtak semmit. Étvágyam is van. A kérdésem, hogy akkor lehet valami komolyabb bajom, vagy tényleg csak kicsi a baj?

2015. jún. 17. 10:28
 1/3 anonim ***** válasza:
bélféreg vagy tényleg megmaradt betegség amit nem sikerült kiirtani?
2015. jún. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
normaflore?
2015. jún. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát lehet tényleg bélféreg, mert szokott időnként odalent viszketni. Bár a székletemben nem láttam mozgó dolgokat.
2015. jún. 18. 09:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!