Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szédülés mitől?

Szédülés mitől?

Figyelt kérdés

Hetek óta több nap is szoktam érezni ezt. Mindegy hogy eszek vagy sem... állhatok, mehetek épp ülhetek is.... érzem.

Az idő se mérvadó, mert ma hűvösebb van....

Amit még tapasztalok ilyenkor fáradtnak érzem magam....

vérnyomás mérő a munka helyen nincs sajna....

délutánonként szoktam a szüleimnél mérni .Legutóbb 117/73 (84-es pulzus) volt.... de akkor nem szédültem épp.....


lehet csak pszichés eredetű? a munkahelyemen már nem igazán találom a helyem....menekülnék onnan! (csak épp még nincs hova)



2015. jún. 16. 08:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon-nagyon sok oka lehet. Ha szervi gondok/betegségek kizárhatók, akkor lehet pszichés is.
2015. jún. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
,,lehet csak pszichés eredetű? a munkahelyemen már nem igazán találom a helyem....menekülnék onnan! (csak épp még nincs hova),, Mintha magamat hallanám...és én is szédelgek,kótyagos a fejem napok óta...
2015. jún. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! mihelyt lesz nyugodtabb időszak elmegyek orvoshoz, legalább körzetihez, hogy mondjon valamit, merre induljak el..... :O
2015. jún. 18. 12:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!