Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hirtelen elkezdett vérezni az...

Hirtelen elkezdett vérezni az orrom?!

Figyelt kérdés
Náthás vagyok. Kb egy 10 percek ezelött éreztem hogy valami folyik. Azt hittem megint jön a fika, de vér volt. Csak a jobb oldaliból folyt a vér. Megilyedtem. Ez most mitöl lehetett? Ügye nem rák? Vérvételen voltam kb 1 hónapja. A másik vashoányos vagyok.

2015. jún. 11. 10:53
 1/4 A kérdező kommentje:
Utána egy 5 percig fájt a mellkasom.
2015. jún. 11. 10:57
 2/4 anonim ***** válasza:

A nátha okozta sok orrfújástól elgyengült az érfalad, így könnyebben megpattan az ér. Régen nekem is sokat vérzett az orrom, felírtak valami érfalerősítő vitamint, de már nem emlékszem mi volt a neve.

Nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni!

2015. jún. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm.
2015. jún. 11. 12:26
 4/4 A kérdező kommentje:
Most kifujtam megint vérzett egy kicsit. aztán ha kifujom az orrom kicsit véres fika is jön vele együtt. Nagyon óvatosan fogom Mostmár kifujni. Vagy ki se fújom.
2015. jún. 11. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!