Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan tudnám elérni azt hogy...

Hogyan tudnám elérni azt hogy korábban felkeljek?

Figyelt kérdés

30 éves srác vagyok, napi 9-17-ig dolgozok, mellette rengeteg hobbival: gyúrás, nyelvek, blg, fotózás... és a többi.

Úgy érzem hogy a munkám miatt - amit imádok amúgy - semmire nincs időm, nem tudom beosztani az időm mert ha hazaértk már csak dögleni van kedvem. Jobban be kellene osszam az időt, ezért elhatároztam h 5:30-kor kelek minden nap h ezzel is beszorítsak arra a bő 2 órára dolgokat (nyelvtanulás, meditáció, blogolás)...

Na és nem megy, az istennek sem tudok felkelni korán mert mindig hullafáradt vagyok hónapok óta...

Hogy kényszerítsem magam a korai felkelésre? Még hatékonyabb akarok lenni. Tippek?


2015. jún. 4. 16:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Vitamin? Reggeli hideg zuhany? Nálam az energiabomba mindig az alma :D este kirakok az éjjeli szekrényemre egy almát elmosva, reggel felkelek, megeszem és már fitt is vagyok
2015. jún. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy a szervezeted követeli a pihenést. Gondolom úgy érted, hogy ébresztőre nem tudsz felkelni ugye? Ha csak ritkán fordulna elő a korán kelés akkor én a szoba végére szoktam rakni a telefont, akkor nem tudom félálomban kinyomni. Viszont napi szinten valószínűleg sok lenne, hiszen nem véletlenül nem tudsz olyan korán felkelni.
2015. jún. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
na hát ez az kedves válaszolók, hogy dilemmában vagyok, mert pont hogy a szervezetem igényli az alvást, viszont van egy nagyon erőteljes belső késztetésem... talán az idő megoldja, vagy lehet h egy-két hétre el kéne engednem ezt a dolgot addig pihenni kedvemre és csak aztán agyalni ezen???
2015. jún. 4. 22:01
 4/6 anonim ***** válasza:
Na látod ez egy remek ötlet. Pihenj, töltődj fel és aztán lehet. Ha kipihened magad amúgy lehet lesz erőd munka után is. Sok mindent bír az ember viszont ha kimerül akkor bizony nem megy..
2015. jún. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

és tényleg, lehet h ez a titok nyitja, meg is van. :)) adok 2 hetet magamnak és onnantól kezdve naponta egy negyedórával fogom visszább állítani az ébresztőt! nah ez egy tökjó ötlet

sőt, még egy almát is a kisasztalra rakok :D

2015. jún. 5. 10:16
 6/6 anonim válasza:
Tedd olyan messzire a telefont az ágyadtól, hogy mindenképp ki kelljen másznod az ágyból, és sétálnod kelljen egy pár métert. Mikor fel kell kelned, szorítsd ökölbe a kezedet.
2015. jún. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!