Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Alkohol utáni probléma, de mi...

Alkohol utáni probléma, de mi az oka?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Hetente 1x bulizunk a haverokkal ez álltalában péntekre esik, másnap még semmi, mintha részeg lennék, harmadik nap jön ki úgy igazán a másnaposság de néha a negyedik napra gyógyulok meg. Ez mitől van? Tegnap 1 felest ittam, faterral koncintottam születésnapja alkalmából és égek, rosszul vagyok. 17 éves korom óta bulizok és csinálom ezt, most 20 vagyok, eleinte nem volt ilyen baj. Ez mitől van? Alkoholista nem vagyok, azt észre venném. :D Normális válaszokat várok. Köszi!

2015. máj. 28. 15:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha régen nem volt ilyen, újabban meg hirtelen nagyon nem bírod, akkor érdemes lenne kivizsgáltatni magadat orvossal, nehogy a májaddal vagy a lépeddel legyen valami.


Egyébként ez sok mindentől is függhet, lehet, hogy fáradtabb vagy, vagy rossz volt a pia, nem kajáltál előtte rendesen, vagy vmire allergiás vagy (valaki pl. a bort nem bírja a kén miatt, anyám egy pohártól meg akar halni másnap). Meg a korral nő a másnaposság (nehezebben kelsz fel másnap, nehezebben pihened ki), bár én ezt olyan 26-28 éves koromban kezdtem észrevenni magamon.

2015. máj. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lehet elmegyek vele orvoshoz, köszi a választ!
2015. máj. 28. 17:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Leírod hogy mitől van és még kérdezed? Minek iszol? Azt hogy nem vagy alkoholista te nem veszed észre. Ha mégis , piszkosul tagadni fogod mint bárki más. Én is ittam. Kb 10 éve semmit nem iszok. Hidd el sokkal jobban érzem magam, mindenbe.
2015. máj. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!