Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért nem fogadják el, ha...

Miért nem fogadják el, ha vagdosom magam?

Figyelt kérdés
Egy barátnőm régen ezt csinálta (már nem), én aggódtam, megpróbáltam lebeszélni... de beletörődtem alig pár hónap alatt. Most 9-es lettem, és a barátaim egész évben kivannak akadva. Vagdosás, tűvel szurkálás, önéheztetés, álomba sírni magam... ha így enyhítem a lelki fajdalmaimat, miért nem fogadják el? Nektek van ilyen ismerősötök? Le akarjátok szoktatni? Ha igen, miért?

2015. máj. 3. 18:20
 1/10 A kérdező kommentje:

Persze a szüleim nem tudják, csak a barátaim...

És bocs a kulcsszavakért, nem az emohoz kötöm, csak véletlenségből én is az vagyok.

2015. máj. 3. 18:22
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Azért nem fogadják el mert ez nem normális és segíteni akarnak.
2015. máj. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Ami nem normális, azt nem lehet elfogadni.
2015. máj. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%

Ha akarsz beszélgetni írj....Mindig azt vallom jobb eltitkolni a dolgokat....a vágásokat nem látták de mikor rosszul voltam mert nem kajáltam észrevették.

De szerencsére csak egy-két ember tud róla és azok szarnak a fejemre....nincsenek barátaim és ha neked vannak akkor még mindig jobban jársz...

15/L

2015. máj. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%

Azért nem fogadják el, mert fontos vagy nekik.

Ha szeretnél írhatsz nekem. Én is hasonló cipőben járok.

2015. máj. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
Ugyanazért nem fogadják el, amiért azt sem hagynák, hogy tüdőgyulladással mászkálj és ne menj orvoshoz. Ez is ugyanolyan betegség, csak nem a háziorvos, hanem egy pszichológus tud segíteni.
2015. máj. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%

mert ellenkezik a tarsadalommal. nem normalis

vannak akik elfogadjak. azokkal baratkozz.

akik leneznek emiatt azok nem baratok

2015. máj. 4. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
32%

Azért ellenezhetik mert félnek, hogy a végén bajod lesz. De azt sajnos nagyon sokan nem értik meg, hogy ez mennyire jó érzés tud lenni. Én idén kaptam rá és legtöbbször sokkal jobban érzem magam utánna. A leszokásra pedig ott van pl: the butterfly project. Én ezt próbáltam és valamennyire hatásos.


16L

2015. máj. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
19%

Mondjuk a te eseted kicsit más, én több, mint 20 évvel idősebb vagyok, és több, mint 20 éve csinálom. Nekem a testem olyan, mint másnak a rajzlap vagy a vászon. (szigorúan ruha alatt).

Akik ismernek és tudják (nagyon kevesen vannak), elfogadnak, de ha belegondolok, társadalmilag valamiért mégsem elfogadható.

2015. máj. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%

Mert SZERETNEK, ezért FÉLTENEK és mert tudják, hogy ez nagyon VESZÉLYES. :''((

Szeretnének rajta VÁLTOZTATNI, de enm tudnak.

Hogy miért?

Mert NEKED kell, hisz a te tested és neked van szükséged rá.

Hogy miért?

Mert ÉLETBEN kell maradnod és mert AZ ÉLET CSODÁS a maga módján, ha most nem az. Akkor ezt én elhiszem neked.

DE ! honnan tudod, hogy mit hozv a jövő. Hisz még lehet CSODÁS az ÉLETED.

Ha TÜRELMESEN VÁRSZ akor ez idővel ki is derül.

Éljen benned a remény, és SZERESD MAGAD! és másokat is, egy -két embert, barátokat. De gondolom őket szereted, csak magadat is kell, de nagyon nagyon. Nem azt mondom, hogy legyél egoista önző barom, NEM!.


Inkább csak szeresd magad és legyél őszinte magadhoz. Ha másban nem is bízhatsz, de magadban mindig és ha magadban tisztázod a fájdalmaidat, akkor jobb lesz.

A tisztázás alatt arra gondolok, hogy írd le egy papírra azt ami bánt, ami történt veled. Ez olyasmi, mint a naplóvezetés, de ezt nem kjötelező rendszeresen vezetni, csak amikor szükséged van rá.

!!!

Menj el futni, sportolj, mozogj, táncolj, hallgass zenét, élj! :)

Nevess, mosolyogj, és szeress. Ez a lényeg röviden. Ha van még kérdésed nyugodtan írj rám. :)

Hidd el nekem és mindenkinek, aki ezt mondja : Egy csodálatos ember vagy a szívedben és még ha csak a legméolyén is, de az vagy. :) Hidd ezt el és azt is hogy értékes vagy. Kezdj el beszélni a szüleiddel, akármiről, ha másról nem is akarsz, de hétkjöznapi dolgokról akár arróla mi történt veled aznap.

De ha nem vevők rá ne add fel.

Várj egy ideig. Aztánmajd kiderül, egy idő után letisztázódnak a dolgok és minden másabb lesz vagy jobb vagy rosszabb.

Aztán, ha nem szeretnek, akkor állja saját lábadra és mutasd meg nekik mit tudsz az életben és vágj bele az átgondolt reális terveidbe.

Hajrá! :)) Szorítok. 18 L

2015. máj. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!