Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Félek, mi ez a csomó a combomban?

Félek, mi ez a csomó a combomban?

Figyelt kérdés
Tegnap nőtt oda, a combtövemhez egészen felülre. Kicsi kemény csomó, ami először csak nyomásra fájt, most már egyre inkább "alapállapotban" is. Mi lehet ez? Ugye nem súlyos?
2010. febr. 17. 22:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Sok minden lehet. Nekem egyszer volt egy hasonló, egy zsírcsomó volt. Kivették helyi érzéstelenítésben, és elküldték szövettani vizsgálatra (az ilyenkor kötelező, bármit kivesznek), nem volt vele semmi probléma.
2010. febr. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok: más néven lipómának is hívják az ilyet. Lehet, hogy neked is ilyened van, lehet, hogy más.
2010. febr. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem több mint 10 éve van egy csomó a bal combomban, anno én orvosnak is megmutattam, mondta, hogy ez zsírcsomó, teljesen ártalmatlan. Szerintem azért fáj már neked, mert annyit nyomogattad, ill. bepánikoltál és az ember ha nagyon figyel valamire, akkor már magának kialakítja a fájdalmat. Ne nyúlj hozzá, ne törődj vele 1-2 napig, és nézd meg, akkor is fáj-e, ha igen, mutasd meg orvosnak. De szerintem nincs semmi bajod, ne aggódj.
2010. febr. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem vagyok egy bepánikolós fajta :)

Teljesen véletlenül vettem észre, hogy fáj, nekidőltem a mosdónak és úgy!

2010. febr. 17. 23:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Viszont ha a combtőben van, akkor kidörzsölheti a fehérnemű, ami már nem vicces.
2010. febr. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kicsit a bugyinál lejjebb, szóval azt nem.
2010. febr. 17. 23:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!