Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Van valakinek pánikbetegsége...

Van valakinek pánikbetegsége vagy van itt olyan személy aki hypochonder?

Figyelt kérdés
Kérlek segitsetek!Én ezt már nem birom tovább.Kb.2 hónapja történt,hogy rosszul lettem.Kórházban is voltam,de minden eredmény jó volt.(de mondjuk a hátgerinccemmel van problémám,szkoliózisom van,ami gerinferdüléssel egyenlő).Állandóan rosszul vagyok,sokat idegeskedek,néha űgy érzem,hogy nincs értelme élnem,elmegy az életkedvem.Mindigis olyan csaj voltam,aki alig volt otthon,mindig csavarogtam most meg be vagyok gubódzva.Nem jarok sehova,mert fellek,hogy rosszul leszek valahol.Az orvosok szerint ez már psychikai betegség.Ha arra gondolok,hogy rosszul leszek,akkor tényleg elkap a rosszlét.Hirtelen szomjas vagyok,szédülök,izzadok,és csomó van a hasamban és a torkomban..Kérlek segitsetek.
2010. febr. 17. 19:07
 1/3 anonim ***** válasza:
A barátnőm pánikbeteg, ő kb fél éve pszichiáterhez jár, kb 2-3 hónap után már sokat javult az állapota. Először kapott gyógyszereket is, aztán abbahagyhatta - akkor volt egy visszaesés, de újra jól van. Szerintem érdemes neked is keresni egy jó dokit. A pánikbetegség gyógyítható.
2010. febr. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Holnap megyek pszichiáterhez,kiváncsi vagyok,hogy mit fog mondani,de minden estre már agyamra megy minden,néha úgy érzem,hogy megőrülök...
2010. febr. 17. 19:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Sztem járj el ugy könnyebb nem pánikba esni mert nem gondolsz ilyenekre es nemis fog történni semmi rossz járj társaságba tapasztalatból mondom enis ilyen vagyok begubozok hetekre de mióta sportolók nincsenek ilyen paráim csak néha próbálj eljárni néha drága plusz.
2013. dec. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!