Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen, amikor lézerrel...

Milyen, amikor lézerrel vágják ki a körmöt? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Fáj? Adnak előtte érzéstelenítőt? Utána mik a teendők?

Benőtt a nagy lábujjamon a köröm és eléggé be van gyulladva, már a lépés is fáj, néha ülve is. Nem tudom mit tegyek, 1 hete voltam már pedkűrösnél, de csak ideiglenesen lett jobb. Mit lehet ezzel tenni? Hallottam a lézeres kivágásról, az milyen?


2010. febr. 17. 17:59
 1/1 anonim válasza:

Nekem volt már benne részem néhányszor...


Adnak előtte érzéstelenítőt, ami nagyon fáj (mivel a lábujj tövéhez adják, ahol nincs sok lágyrész). Utána a műtétből semmit nem lehet érezni.

Utána jó ha egy fél napig fel van polcolva a láb, és egy fájdalomcsillapítót se árt bevenni, mire elmúlik az éréstelenítő hatása.

Aztán másnap kamillában kell kiáztatni, aztán már csak Betadinos ragasztás kell rá egy darabig. De nekem másnaptól már nem igazán szokott fájni.

2010. febr. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!