Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ínszalagszakadás vagy csonttör...

Ínszalagszakadás vagy csonttörés fáj jobban?

Figyelt kérdés
2010. febr. 15. 16:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Most válogatni akarsz, hogy melyiket kérd? Miért kédezel ilyent?
2010. febr. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
csak érdekel,mivel nekem még egyik sem volt :) nem is kívánom magamnak...
2010. febr. 15. 16:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem kb. mind a kettő ugyanúgy fáj, bár függ attól, hogy pl. milyen csontod tört el. Nekem részleges bokaszalag szakadásom volt, és úgy fájt, hogy majd be sz@rtam.
2010. febr. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem jó, elhiheted. Mondjuk még nekem sem volt egyik se...ne is legyen, bőven elég az inszallag nyúlásom. Sokáig alíg bírtam a lábamra állni, és olykor még most is fáj, pedig már 7 éve történt.
2010. febr. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem volt szakadásom, tényleg rohadtul fájt, de azért szerintem egy törés tuti durvább lehet! fájdalomcsillapító nélkül is túléltem a dolgot, szóval...
2010. febr. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szia!


Nekem eddig szalagszakadásaim voltak és a dokik szerint ez fáj jobban, én levegőhöz sem jutottam mikor bekövetkezett a baleset a fájdalomtól, de most épp ismét síkerűlt kimennie a bokámnak úgy, hogy a szalagjaim is és a csontom is eltört szóval a kettő egyben , nagyon fájt azt mondhatom és most is fáj folyamatosan:( Ne akard megtudni milyen mert nem jó!

2011. jan. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 turidominik16 válasza:
nekem törés volt. az első pár nap az fájdalmas volt (főleg úgy hogy törés után kb 2 km-t kellet lebicikliznem) de utána lazán letelt az a 3 hónap gyógyulási idő. szakadásom még nem volt. de gondolom az is ilyen fájdalmas lehet.
2023. febr. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!