Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek ez ellen?

Mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés
Esténként főként vasárnap,mikor nem tudok elaludni bepánikolok hogy mi lesz ha nem tudok elaludni.De ettől hogy folyton ez jár a fejembe még tovább fenn maradok.Járkálok fel-alá a házban és mikor ránézek az órára és már 12 elmúl megint bepánikolok.Mitől lehet ez és hogy küzdjem le?
2010. febr. 14. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Sok oka lehet, de menj szépen sorban! Próbáld ki a Hovát, a Sedacurt vagy orbáncfű v. citromfű teát (vigyázz előbbi fényérzékenységet okoz). Ha ezek közül egyik sem válik be, keress fel szakembert (pszichiátert). És sose szedj nyugtatót vagy altatót, mert nagyon veszélyes!
2010. febr. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sajnos velem is ez szokott lenni. Nekem sok idő kell, míg elalszok, és ilyen 5 percenként nézem az időt.

Azt olvastam egy újságban, hogy ha lefeküdtél, próbálj minden dolgot-gondot kizárni a fejedből, csak csukd be a szemed. Hááát kinek mi válik be, de nekem ez se vált be igazán. Azért próbáld ki:)

2010. febr. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
sportolj.miért görcsölsz ilyen marhaságokon?Nem mindegy mikor alszol el?Amúgy azért nem tudsz mert jár az agyad.A teák nem rossz ötlet,de szerintem a fejedben kell rendet tenni.Ne aggódj először is.Csak nyugodtan.Feküdj le,és lazíts.Koncentrálj arra hogy szépen lassan minden izmodat ellazítod.Először a lábujjad,aztán a vádlidat,aztán a combod,és így tovább...koncentrálj arra hogy annyira ellazultál hogy belesüllyedsz az ágymatracba... mire az arcizmaidhoz érsz,már aludni fogsz.Vagy masztizz egyet az is szuper ellazító szer,mellesleg más szempontból is jót tesz.Hajrá.
2010. febr. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!