Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lenyeltem az amalgan tömést....

Lenyeltem az amalgan tömést. Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés

Tegnap kb egy nagy tömés felét lenyeltem, késöbb vettem észre. Gondolom gondot nem okoz, ahogy be ugy távozik is.

Viszont ma -már bocs az infoért- de vagy 10x kellett wcre mennem, a végén hasmenésem is volt. Eloszor azt hittem gyomorrontas, v betegség de amugy jó a közérzetem más a csaladban jol van. Lehet a szervezetem igy reagált az amalgamra vagy ez hülyeség. Csak nem értem mi okozza...


2015. márc. 2. 23:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem amiatt a kis amalgán töméstől fosol. Semmi bajod nem lesz tőle, ahogy eddig sem volt amikor még a fogadban volt.
2015. márc. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Állítólag nem is érdemes kicseréltetni az amalgám tömést, mert a fogban, lekötve kevésbé mérgez, mintha bolygatnák, és másik tömésre cserélnék, mert akkor ezerrel szabadul fel belőle a higany. De Nálad most magától kijött félig, ugye gyorsan megcsináltatod a másik felét, ami benne van még a fogadban? Mert szerintem logikus lenne, hogy akkor az most komolyan mérgez. De lehet, hogy tévedek. Az viszont biztos, hogy a lenyelt darab miatt fontos lenne, hogy egy pár hétig most nagyon sok C-vitamint szedj, lehetőleg aszkorbinsav formájában (gyógyszertárakban kapható por), szépen kitisztítja a szervezetet és ugye erősíti az immunrendszert is.
2015. márc. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!