Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha nem tudom fizetni a tb-t...

Ha nem tudom fizetni a tb-t akkor mi lesz? Mivel hallottam, hogy több lesz mint 4500 ft, ezt még ki is tudtam alig de ha felemelik nem tudom mi lesz.

Figyelt kérdés
Munkahelyem nincs, otthon segítek.
2010. febr. 11. 17:49
 1/2 anonim válasza:
Ha nem dolgozol, miért nem regisztráltatod magad a munkaügyön? Legjobb tudomásom szerint aki regisztrálva van, mint munkanélküli (akkor is, ha nem kapsz segélyt) rendezik a tb-t! Ennek járj utána!
2010. febr. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én is munkanélküli vagyok és nem fizetnek a tb-dre,azt magadnak kell,és ha nincs 1 éves munkaviszony segélyt se kapsz.Én nem kapok segélyt és tb-t se fizetek,nincs miből,viszont nem is járok dokihoz.Ha nem tudod fizetni,ahogy én se próbálj nem beteg lenni,vagy ha az leszel vény nélkül egy csomó gyógyszer van.
2010. márc. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!