Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Holnap mehetek már suliba?

Holnap mehetek már suliba?

Figyelt kérdés
Az történt velem, hogy tegnap 2-szer ettem és ma hajnalban 4-kor arra keltem hogy kiráz a hideg,meg hányingerem van de nagyon. Aztán szenvedtem 1 órát még, és kimentem inni,mert majd szomjan haltam, erre jött a hányás. Igazából nem sok kaja jött ki, csak folyékony víz vagy mi. Aztán leültem ittam vizet,és később megint egy. Utána morgott a hasam,fájt,égett,ilyesmik. Utána készülnöm kellett volna suliba,mert a rektorral lett volna órám,de nem mertem kockáztatni,hogy buszindulás előtt még 1 órával hánytam.Nem akartam buszon rosszul lenni. Eddig aludtam,most is kicsit fura a gyomrom,lehet ennem kellene már. Vírus lehet? Vacsorára 2 melegszendvicset ettem. De szerintem a továbbtanulási problémám is rájátszhatott,szakdogaírás,mert már napok óta nehezen alszok el,éjfélig forgolódok,hogy mire adjam be feb.15-ig...lehet ez ment rá a gyomromra? utána is ideges voltam hogy nem tudok menni egy fontos órára.Azóta nem hánytam. Holnap ha jobban leszek felmerjek ülni a buszra és goo suli? Köszi a segítséget.
2010. febr. 10. 11:24
 1/5 A kérdező kommentje:

Esetleg tudnék itthon beszedni valami gyógyszert rá? Vagy tea?

21/L

2010. febr. 10. 11:25
 2/5 anonim ***** válasza:
Lázas is vagy? A fertőzést végül is az dönti el... Lehet, hogy kicsit már romlott volt a melegszendvicskrém, és rájátszott a stressz is. Ma diétázz, és holnap - ha már nem hánysz - mehetsz suliba. De ha megint hánysz, akkor jobb lenne orvost hívni, vagy elmenni, mert lehet fertőzés is.
2010. febr. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, szóval a diéta: könnyű tea, keksz vagy kétszersült (kenyér nem), főtt, sós krumpli, répa, pihenés.
2010. febr. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi a segítséget.

Teázok meg kekszet eszek. Meg majd keresek valami vitamint. :)

Azt hiszem jól vagyok, nincs semmi baja a hasamnak azt hiszem.

2010. febr. 10. 15:57
 5/5 GJLarsFan ***** válasza:
Azt írtad, hogy az első hányás után ittál vizet, és nemsokára jött a második adag. Ez valószínű azért volt, mert a szervezeted nem nyugodott le. Hidd el, én is jártam így (és elnézést, hogy túl későn írtam a kommentet, most láttam először a kérdést)
jan. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!