Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon rossz közérzetem van...

Nagyon rossz közérzetem van mi a baj?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat fáj mostanában a fogam, holnap megyek fogászatra, és elég kedvtelen vagyok. Most olyan depis kedvem van, és öngyilkossági. Miért lehet ez? Talán a fogfájás miatt? 13/f
2015. jan. 28. 18:50
 1/3 anonim ***** válasza:
A fogfájás az iszonyatos tud lenni..annyira hogy gondolkozni sem tudsz tőle,ilyen a fejfájás is meg a fülfájás. Biztos hogy csak ez miatt vagy depis? Minden ember megtapasztalja a depressziót,rossz közérzetet,ez miatt nem kell öngyilkosságon gondolkodni,ez normális,majd kijösz belőle,tereld el a figyelmedet,találkozz a barátaiddal.. :)
2015. jan. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hát igen sajnos iszonyat :S Igazából barátokról ne is beszéljünk, hisz a környezetemben élő "barátok" bunkók. Inkább neten beszélnék a többiekkel, de a legjobb barátom beteg :S Hát még a szívem fáj, de nem vészes.
2015. jan. 28. 19:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Jaj szivi,sosem szabad hogy más hasson az érzelmeidre,tanuld meg hogy csak egyedül járod az utadat és ne hagyd hogy valaki lehervasszon,a barátod is meggyógyul és minden megy a régi kerékvágásba :)
2015. jan. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!