Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi baj van a lábammal?

Mi baj van a lábammal?

Figyelt kérdés
Ma reggel óta ha behajlítom akkor fájdalmat érzek, mintha becsípődne valami. De miután behajlítottam a térdemet mondjuk úgy h a comb és a lábszár derékszöget zárjanak be, és úgyhagyom, már nem fáj. Csak a hajlításnál. Ez a jobb lábam. Semmi nem történt vele... Max annyi h ma nagyon siettem, hogy elérjem a buszt. És azután vettem észre ezt. Régebben is volt ilyen bajom, de 1 nap alatt elmúlt.
2010. febr. 7. 22:29
 1/1 anonim válasza:

Szerintem valószínűleg becsípődött ott egy ideged, vagy meghúzódott valamelyik térdszalagod. Velem is előfordul, ha bemelegítés nélkül mozgok, vagy ha lehűlt pl. az időjárás miatt az adott testrészem, a térdem főleg. Azért fáj hajlítás közben, mert akkor mozognak a csontjaid, izmaid, de ha behajlítod, az anatómiailag előnyösebb. Érdekesség: ha félig hajlítod be, mondjuk 45-fokba, akkor fog a legkevésbé fájni szerintem. Ez az anatómiai középhelyzet.


Minden esetre kérdezz meg inkább egy végzett orvost, ha gyakran előfordul ez, lehet, hogy fizioterápiával faszán helyrehozzák, vagy lehet, hogy csak néhányszor érdemes reggelente, vagy hidegben indulás előtt kicsit megmozgatni. Hülyén hangzik, hogy melegítsünk be felkelés után, de hasznos...

2010. febr. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!