Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon szúr a szívem mit tegyek?

Nagyon szúr a szívem mit tegyek?

Figyelt kérdés
Reggel amikor felkeltem,egyből elkezdett szúrni a szívem.Most megint rám jött.Voltunk már EKG-n....semmi.Anyunak nem merek szólni,mert aztmondja beképzelem.De nem viccelek nagyon szúr.Na ilyenkor mit tegyek??
2010. febr. 6. 18:14
 1/3 anonim ***** válasza:

menj el a sürgősségire, ott csinálnak egy EKG-t és egy mellkas röntgent is, vérvételt ( speciálist is ) ha egyik sem mutat eltérést semmi bajod, max. pánikbeteg vagy.

Eü-s

2010. febr. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen az elozo jol irta.

Lehet meg a suli miatti vagy egyeb stressz miatt is.

2010. febr. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nekem is szokott. van egy légzés ami elmulasztja:

fujj ki minden levegőt. azután PRÓBÁLD beszívni újra a levegőt, de ne engedd mégsem. Valahogy állítsd meg, nem tudom máshogy mondani. Az a lényelg hogy ne vegyél be semmi levegőt, de mégis csinálj úgy mintha nagyon be szeretnéd venni csak nem tudod. PONT FORDÍTVA, mint amikor benttartod a levegőt.

2010. febr. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!