Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szeretnék lefogyni, de egyedül...

Szeretnék lefogyni, de egyedül nem megy. Ki tart velem?

Figyelt kérdés

sziasztok!

már tervezem egy ideje, de nem találok hozzá partnert. Egyedül meg olyan uncsi. Hiszen olyan jó megbeszélni mással, hogy mit tettünk ma a karcsúbb alakért! Van egy barátnőm, van rajta kb. 7 kilós úszógumi. Nyáron nagyon akart fogyni, mindig futni akart, de nem jutott el. Inkább beült egy cukrászdába kávézni. Pedig hányszor hívtam, de mindig csak a csoki, kávé...

Szóval arra gondoltam, hogy valaki társulhatna. Csinálnék egy fb. csoportot, ott beszélgetnénk minden nap ;)

nos?


2015. jan. 8. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!Én 3 napja diétázom,csatlakozhatsz:)

Face-n ugyan nem vagyok fent,de itt is beszélhetünk.

2015. jan. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én is csatlakoznék és van facebookom:)
2015. jan. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Szívesen csatlakoznék. Van facem is.
2015. jan. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

sziasztok.

Bocsi, hogy nem válaszoltam. Nagyon beteg vagyok sajnos, szerintem ezen a héten biztos nem kezdem így el a tervet.

Akit érdekel, légyszi írjon privit, ott beszéljük a részleteket :)

2015. jan. 12. 14:50
 5/5 A kérdező kommentje:

Kis késéssel, de elinditottam a csoportot :)

"Fogyi Klub" a neve :)) Mivel ebből van egy pár, nehezebb lesz megtalálni.

Ezért lenne jó, ha akit érdekel, írna egy privi üzit a fb-os elérhetőségével és úgy küldök meghívót!

Várok minden fogyni vágyót, kortól és nemtől függetlenül :))

2015. febr. 18. 19:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!