Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szerintetek milyen betegségem...

Szerintetek milyen betegségem van?

Figyelt kérdés

Már vagy 4 napja tart, voltam orvosnál a 2 napja, de nem tudott pontos diagnózist mondani, gyakorlatilag semmi újat nem mutatott, felírt valami szar fájdalomcsillapítót azt cső.A gondom a következő:4 napaj nemtom hogy de előjött egy égető szúró érzés a szegycsont alatti részen a rekesziuom környékén, egyre erősödött, folyamatosan tart, arra gyanakszom hogy a gyomrom mert nem tudok már annyit enni mint az előtt és folyton éhesnek érzem magam aztán mégsem bírok még egy szendvicset sem megenni.De van hogy megfájdul a szegycsont környékn és egyik másik oldalamba beleszúr egy kicsit de mozgásra nem érzékeny.Nagyon zavaró mert már 1 napja szűnni nemakró fejfájás gyötör, felhívtam az orvost, aki pihenést javasolt és majd Hétőn mejek be hozzá hogy hogy alakult.Vajon mi okozhatja?Nem hiszem hogy gyomorontás, mindíg is volt gyomorégésem mely néha előjöt de az utóbbi hónapokban gyakrabban és most már nem akar szűnni:(

Mivel dohányzom kénytelen voltam abbahagyni mert minden szál után csak felerősödött aztán újra csak "normálisan" fájt, evés után is jobban megfájdul:(


2010. febr. 5. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha mindig is volt gyomorégésed, akkor azt gondolom, hogy a problémáid innen indultak, én felkeresnék egy dietetikust.
2010. febr. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom mi bajod lehet, de ha gyomorégés, akkor talán lúgosítani kéne?! elvileg a szójatej a legjobb lúgosító, meg ha rákeresel a neten, találsz sokfélét. szerintem vegyél egy liter szójatejet, ártani nem árthat...
2010. febr. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tehát pár hónapja fogszabályzót rakatk fel, sokkal kevesebbet ettem, és miután újra normálisan tudtam enni, felborult a szokott étrend:( Ez okozhatott állandó gyomorégést?És ez kihat a tüdő részre a vese tájékra és magyarázza az állandó idegeskedésem?Megpróbálom a szójatejet, hátha bejön.
2010. febr. 5. 16:55
 4/4 anonim ***** válasza:
sztem ez reflux. olvass utána google-ban h illik e rád a többi tünet.
2010. febr. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!