Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » SOS mit csináljak vele? Fog...

SOS mit csináljak vele? Fog még hányni?

Figyelt kérdés
A párom a szilveszteri buliban rosszul lett, hányt nem is egyszer pedig csak whisky-cola-t ivott... Mire haza tudtam hozni már nem sok minden jött ki belőle, szinte csak köpködött illetve öklendezett, és valami barna trutyi.... Elaludt, kb 45 perce... Szerintetek éjszaka felébred, ha hánynia kell? Fog még? Vagy az alvástól jobban lesz? Tapasztalatokat szeretnék...Illetve, hogy mit tudok vele csinálni???? Nagyon köszönöm előre is!!!

2015. jan. 1. 03:05
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
a "barna trutyi" az a kóla lesz. Milyen buliban voltatok? és mennyit ivott?
2015. jan. 1. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sima baráti társaság... Nem tudom, max 5 pohár lehetett, de tény hogy gyorsan itta, és alig evett ma....
2015. jan. 1. 03:19
 3/7 anonim ***** válasza:
69%

előző vagyok, csak azért kérdeztem hátha beletettek valamit az italába, de ezekszerint az kilőve úgyhogy nagy baj nemlehet.

én eddig nemmindig ébredtem fel mikor hányni kellett sajnos.. :d úgyteliberókáztam a garnitúrát, hogy 2héttel később is érződött. ha még alszik, akkor semmiféleképp NE feküdjön a hátára! belelehet fulladni saját hányásba úgy. inkább fektesd oldalra és valahogy úgy hogy a padlóra menjen, ha megy :D

Ha meg felkel akkor vagy másfél liter vizet igyon, ha van akkor szénsavasat, az segít.

Remélem tudtam segíteni

2015. jan. 1. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hát ez nem túl bíztató...:) de ő belőle már semmi nem jött ki, csak öklendezett meg köpködött...
2015. jan. 1. 03:33
 5/7 anonim ***** válasza:
58%
Hát nemtudom, szerintem próbáld meg felébreszteni, igyon vizet, hogy majd délelőtt ne legyen szarul. Ha csak öklendezett és csak alig jött vmi, akkor szerintem nem lesz már ott róka. Sok sikert :D és B.Ú.É.K. :)
2015. jan. 1. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ezelőtt akárhányszor felészlelt szenvedett az öklendezéstől, mivel nem sokat evett és az már ki is jött még a buliban... Itthon már csak az, amit írtam is...Nem biztos, hogy jó ötlet felkelteni, jó lenne ha kialudná a dolgot... Volt már jobb szilveszterem is, de neked is búék!:D
2015. jan. 1. 03:41
 7/7 anonim ***** válasza:
81%
Ha már kihányta magát nem fog hányni. Úgy aludjon ahogy neki kényelmes de ne a hátán. Reggel meg ne vizet igyon, mert az ugyan ugy ki jön, hanem jó minőségü narancs levet mert az össze húzza a gyomrát. Nem kell felkelteni.
2015. jan. 1. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!