Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit szedjek rá, mivel kezeljem?

Mit szedjek rá, mivel kezeljem?

Figyelt kérdés

Vagy 2 hónapja amikor a városban mentem és hideg volt, szedtem a levegőt és éreztem a tüdőmben a hideget, rá 3 napra elkezdődött a fájdalom.Főleg a szegycsontnál kissé szúró érzés néha néha pár perc erejéig felüt, ha levegőt veszek simán nem élénkül szval nem a tüdőm de ha már annyi levegőt veszek hogy nagyobb mozdulatot tesz a mellkasom és megfeszűl akkor jobban beleszúr.Nem csak itt fáj, az alhasi részen is szokott, a vese környékén is, van hogy lüktet valamelyik végtagom egy kis része, ez is pár perc.A szegycsont alatti részen pedig néha erősebben néha gyengébben sok ideig mintha hangyák mászkálnának úgy bizsereg.Minden jel ideggyulladásra, idegzsábára utal, szerintem, és az után kezdődött hogy akkor hideg levegő került a tüdőmbe, amit az előtt nem tapasztaltam.

Dokinál nem voltam mert nem biztos hogy meg tudná határozni és nagyon sok vizsgálatra el kéne mennem hogy ez kiderüljön, szval előbb "házilag" próbálnám a dolgot megoldani.Szval milyen gyógyszereket javasoltok?


2010. febr. 4. 14:25
 1/1 anonim válasza:
Nem értek veled egyet.Ilyen problémák esetén a saját egézséged érdekében csak elkellene menni egy kivizsgálásra.Lehet hogy nincs semmi nagy baj,ne sajnáld az időd rászánni.
2010. febr. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!