Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Van valaki aki velem egy...

Van valaki aki velem egy cipőben jár?

Figyelt kérdés
Én vagyok az osztályban a legfiatalabb.Annyi hátrányt érzek belőlle.Önbizalmam a 0 alatt.Sokan lekezelően beszélnek velem,semmibe vesznek az én véleményemet számba se veszik.Kezdek kikészülni.Valaki tudna tippeket adni Önbizalom növelésre?
2010. febr. 4. 14:07
 1/6 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg bármilyen értelmes választ mit tegyek ilyen esetbe előre köszi a válaszokat.
2010. febr. 4. 14:08
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is legfiatalabb vagyok, de nem ezért nulla az önbizalmam. Miért gondolod hogy ezért? Cikiznek hogy kicsi vagy? Ugyanez van velem is, szarnak rám magasról. Erre viszont nincs tipp, meg kell tanulnod elfogadnod magad. Sok sikert...
2010. febr. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
régi osztályomban én voltam a legfiatalabb és ha piszkáltak vele mindig az mondtam: jó igaz hogy fiatalabb vagyok mint te de neked meg szégyen hogy a fiatalabb többet tud nállad
2010. febr. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen ezért nincs önbizalmam.Úgyérzem mintha nemistudom nem lennék teljes értékű ember.Azért köszi a választ.
2010. febr. 4. 14:16
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Haverom máj 16.-ai , folyton szívatjuk, hogy milyen kicsi, meg gyerek, viszont ő így 17 évesen fog emelt szintű érettségizni. Figyelj, Te fiatalabban olyan okos vagy mint az egy évvel idősebb generáció és okosabb vagy a sajátodénál, szerintem ez nem is annyira rossz! :D
2010. febr. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a 2. legfiatalabb vagyok az osztályban és nekem is szoktam szemrehányást tenni, hogy ő már mindjárt legálisan ihat és cigizhet, én meg még csak 16 leszek akkor is. Én le sem sz*rom.
2010. febr. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!