Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi az oka ennek a fajta...

Mi az oka ennek a fajta hasmenésnek?

Figyelt kérdés
Nem is tudom, hogy magyarázzam el... Tegnap este elkezdtek nagyon hangosan morogni a beleim, akkor tudtam már, hogy valami nincs rendben, de akkor még nem volt semmi, lefeküdtem aludni. De reggel óta folyamatosan a wc-re szaladgálok, és állandóan hasmenéses érzésem van, de alig távozik széklet, és az is elég híg. Amúgy nem érzem magam rosszul, más tünetem nincs, de ez nagyon idegesítő... nem tudok menni sehová, és gyakorlatilag a wc-re is feleslegesen járok...
2008. aug. 17. 14:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
bakteriális fertőzés okozta hasmenés szokott ilyen lenni. Ne vegyél be semmit ami megfogja, mert ennek az a lényege hogy a baktériumok is távozzanak. Maradj otthon igyál sok folyadékot, diéta legalább ma (vízben főtt krumpli, keksz,stb..) és gondolom csíp is pár alkalom után, krémet is használj. Ezek egyébként nem tartanak napokig.
2008. aug. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt 2 hete, aztán kiderült hogy Campylobacter volt; csak el kell vinni a széklet egy darabját egy mikrobiológiai laborba, ha ott kitenyészik vmi, azt közlik veled, és ennek megfelelően kell szedned a megfelelő gyógyszert.
2008. aug. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én vagyok az első hozzászóló, szerintem nem kellene rögtön gyógyszert szedni, ha csak pár napig tart. Minek az a sok vegyszer, ha gond nélkül kibekkel otthon pár napot?
2008. aug. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is sokszor vagyok így! A legdurvább az volt, amikor 2 éve nyáron influenzás lettem, ami ráment a gyomromra (fogalmam sincs, hogyan a 40 fokban!). A rekordom napi 17 wc-zés. Nemcsak a keksz, ropi, főt krumpli, főt répa stb jött ki belőlem, hanem a folyadék is! Egy korty tea..kb 5 perc...wc! Akkor kaptam Smecta port- kiszáradás ellen, Normaflore ampullákat és mindenféle emésztést elősegítő készítményt. Ha valami gond van, csak iszok egy normaflore-s teát. Mindig használ, mivel baktériumok vannak benne, amik helyre állítják a normális emésztést!
2008. aug. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:)
2008. aug. 18. 23:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!