Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kb.3 hete fáj a bal karom....

Kb.3 hete fáj a bal karom. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Nem folyamatosan fáj, csak néha előjön, és olyan, mintha izomláz lenne, persze nem az, mert semmi különösebben megerőltető dolgot nem csináltam. Mindig azt hiszem, hogy elmúlik, amikor nem fáj, de egy-két nappal később újra elkezd fájni. A vállamtól egészen az ujjaimig érzem, kicsit olyan is, mintha zsibbadna. Mi lehet a baj?
2010. jan. 31. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Idegszál gyulladásra, vagy becsípődésre gondolok.De lehet reumatikus fájdalom is.
2010. jan. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
37%

lehet azert fáj,merthogy pankrátor vagy,és gyakran használod ezt karodat,hogy lezuzhass valakit!

sztem hsználd a jobbot is,

2010. jan. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet egy nyaki probléma is. Fordulj gyógymasszőrhöz. Nem biztos, hogy elmulasztja, de ha jó eséllyel igen, és egyszerűbb, mint kivárni a reumatológusnál a sorodat. Én a kart és a nyakat kezelném.
2010. febr. 1. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2010. febr. 1. 06:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet,h már nem fogod elolvasni,de kiváncsi lennék,hogy mi lett végül a kar fájdalmaddal. Én is ebben a cipőben járok és én szív problémára gondolok..
2010. júl. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Üdv. Sajnos még mindig fáj sokszor :( Kiderült azóta, hogy szívritmuszavarom van, de nem tudom, hogy van-e ennek köze a zsibbadáshoz...
2010. júl. 26. 16:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!