Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Segítség! Zubog a hasam. és...

Segítség! Zubog a hasam. és nagyon hangosan. általában suliban és órán. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
(nem azért mert éhes vagyok)
2010. jan. 31. 18:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nalam is ez van:( pedig eszem, es megis, nem ertem mi lehet ez. Nagyon zavaro, oran sem tudok ez miatt odafigyelni.

Ma vagyok 15/L:)

2010. jan. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nem csak figyelni nem tudok, de mindenki röhög rajtam.. ez így van kb. 7.-es koromtól.. és most 18 leszek :S segítsetek kérlek!
2010. jan. 31. 19:29
 3/11 anonim ***** válasza:

hmm érdekes!!

nem lehet hogy terhes vagy???

vagy hogy pl:verekedtél,és gyomron vágott valaki??

2010. jan. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Elso vagyok!

Ja meg nagyon kellemetlenul erzem magam ez miatt, nem tudom mi lehet ez.

Terhesseg nalam biztos nem, mert nem elek meg nemi eletet.

Ugyhogy ez kizarva, es nem is verekedtem senkivel, ez hulyeseg.Es mar nagyon elegem van belole:(

2010. febr. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

tegnap 22:44 es vagyok!

sztem meg lehetséges az is hogy sokat ittál,és azert!

lehet nem kéne annyit alkoholizálnod!

2010. febr. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

12:03 vagyok!

Nem iszom sok vizet, sot tul keveset iszom, nem ez az ok.

2010. febr. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok terhes, és nem is iszom sokat! Verekedni meg végképp.. régóta van ez a problémám.. :S 3-4 éve..
2010. febr. 1. 18:58
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy valami etelallergia? Nekem akkor szokott ilyen lenni(mintha a beleim "morognanak") amikor sok tejtermeket fogyasztok.
2010. márc. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
olyasmi általában akkor szokott lenni ha össze eszik valaki édeset savanyúval, gyümölcsöt colával, csokoládéval, változtassál az étkezési szokásodon, vagy az italodon, csendes ásvány víz, sima kekszek, ne legyen túl vegyes az étrended. Vagy még ha gyomor ideged van, bélideged IBS, bélszindróma. Hasmenés az nem gyakori? Vagy nem is megy? Sulisoknak még nem lehet komolyabb baj, ha viszont iszonyodol a tanulástól akkor?
2010. márc. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

jajj ez nekem is volt, amikor suliba jártam, még most is néha...:S

nagyon kellemetlen tudom...főleg, amikor nagy a csend...és nekem úgy korgott néha, hogy nagyon durván...:(

jó hangosan...volt, h nagyon nagy csendben...:S

nem tudom mitől lehet ez...talán az étkezési szokás miatt...nem eszel túl sok egészségtelen kaját?csak mert én igen:D

lehet ez az oka...vagy idegesség miatt..próbálj ne idegeskedni, fogj fel lazán mindent, ne összegörnyedve ülj, mert ezis zavarhatja a beleid...és ne gondolj arra, hogy jajj mikor zubog a hasad:)

ez amúgy természetes dolog...mindenkinek korog, szóval ne foglalkozz azzal, hogy másoknak mi a véleménye:)

ne gondolj rá:)

szóval ne aggódj ezen:)

2010. márc. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!