Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Csúnyának érzem magam, hogyan...

Csúnyának érzem magam, hogyan váltosztasak ezen az érzésen?

Figyelt kérdés
az összes barátnőm mellet rondának érzem magam. fiúk hoz sem merek odamenni még beszélgetni sem mert félek h mit gondolnak rolam :( nem érzem magam szépnek mert azt veszem észre h a fiúk se jönnek hozzám beszélgetni. és bármit is próbálok ki nem jön össze. kiprobáltam azt h felírom 1papírra a jó és a rossz tulajdonságaimat és mindig a rossz hoz került a több:( . nem szeretem magam mert rövid a hajam és lassan nől hosszúkás arcom van amihez a rövid haj nem áll jól ehez még van 1 nagy orrom és még a hangom is mély:( szal nem tudtok valahogy segíteni......?
2010. jan. 31. 10:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2010. jan. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nezz körül önbizalom ügyben, ird be a google-ba. Az esettanulmanyok.hu-n ha jobbra fent a keresöbe beirod, hogy önbizalom, sok-sok hozzaszolas jön ki es emlekszem valakire, hogy rengeteg linket is irt be erröl a temarol.


Allitolag, ha minden reggel 5-10 (?) percig mondod a tükör elött ällva, hangosan, hogy szep vagyok, szebbnek latod magadat egy idö utan, ezt sokaknak müködött! Ettöl nem leszel szebb, de mashogy erzel, mashogy ´nezel magadra. A lenyeg, hogy fogadd el magad ugy, ahogy vagy, igy vagy tökeletes, egyedi.

Nem mindenki egy csucsszepseg, az emberi ertekek fontosabbak, ebböl legyen több jo, persze megertem, pubertas kor elejen meg sokaknak nem. A belsö ertekeid is megprobalhatod növelni, ezzel nö az önbizalmad is, de kis külsö valtoztatastol is jol erezheted magad.

Ami miatt masok ilyenek: mert kisugarzik rolad, amit gondolsz magadrol. Tehat ezen javaslom, hogy valtoztass.

2010. jan. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ugy ertettem, pubertas kor elejen sokan a külsösegeket latjak a masikban, de ez idövel valtozik, ahogy felnöttebben gondolkodnak.

Külsö valtoztatas: uj, elönyös frizura, stilus, öltözködes.

2010. jan. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

hmm

tanácsolhatok valamit?

add el a lelkedet az ördögnek,és kvánd azt hogy jo nö legyél,aztán kész,

segiteni fog!

ha meg ez sem segit,akkor tényleg randa lehetsz

2010. jan. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!