Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Segítség! Mi van velem?

Segítség! Mi van velem?

Figyelt kérdés
Szombat óta egy ponton fáj a bal homlokom,halántékom. Nyomás alatt van a bal fele a fejemnek,a bal szemem ki akar ugrani. Szombat óta 3 órát voltam fenn,végig aludtam,de nem tudom kialudni! A párna is nyomja! Hányingerem van,erősen szédülök! Mi történt velem? Be sem ütöttem,semmi ilyesmi nem volt!
2010. jan. 25. 07:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem menny el az orvoshoz!
2010. jan. 25. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal menj orvoshoz. Hogy lehet ilyet kérdezni?
2010. jan. 25. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Fel fogom hívni az orvost 8 után,csak addig is mondjatok vmit,hogy mi lehet ez.
2010. jan. 25. 07:42
 4/11 anonim ***** válasza:
Én értem, hogy meg vagy ijedve, de mi akármit mondunk itt neked, az félrevezető. Ilyen dolgokban csak arra hallgassál, aki ért hozzá! Ha nem bírod kivárni a saját orvosod rendelését, hívd ki az ügyeletet, minden kerületben van. Ha mondjuk bedobálnak Kisokost a postaládádba, akkor benne szokott lenni, vagy a helyi ingyenújságban is.
2010. jan. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Itt a netes verziója: [link]


Majd írd meg, mi lett légyszi!

2010. jan. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez migrén lesz. Ne ijedj meg, nincs komoly baj, csak baromi kellemetlen. Az is normális, hogy ennyi ideig van, egy migrén napokig eltarthat. Sötétíts be, zárd ki a zajokat, vegyél be gyógyszer, esetleg igyál egy kávét. Aztán amint tudsz, irány a doki, majd kivizsgálnak és ha tényleg az, kapsz rá gyógyszert. Nyugi! :)
2010. jan. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi.
2010. jan. 25. 07:55
 8/11 A kérdező kommentje:
Mostmár sikítok. Felhívtam az orvost, és nagyon kedves-aranyos volt, tényleg, de csak holnap hívhatom ismét, hogy mikor mehetek. Nekem meg már a tarkóm is beállt, nem bírom mozdítani, egyre rosszabbul vagyok, forog velem a világ, kegyetlen rossz! Hogy bírom ki addig?
2010. jan. 25. 11:09
 9/11 anonim ***** válasza:
mondjuk ülj el a számítógéptől és vegyél be algoprint 2db nospaval,feküdj le vizesruhával a fejeden és hallgasd a csendet!egy "fejfájós"
2010. jan. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mobiltelefonról netezek, az ágyból, csak fogom a kezemben és kínlódok. Köszi egyébként.
2010. jan. 25. 13:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!