Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől van ez? Ilyen még nem...

Mitől van ez? Ilyen még nem volt. Valami baj van?

Figyelt kérdés
Tegnap este szó szerint beájultam az ágyba,semmire sem emlékszem,csak a nagy bal oldali migrénemre.Reggel keltem,de nagyon furcsán érzem magam,semmivel se lett jobb,csak annyi,hogy kialudtam magam,de nagyon nyugtalan vagyok,legszívesebben kiszaladnék a világból.Tompán érzem a bal fél fejemet,hogy van,picit fáj is.Máskor egy ekkora alvástól elmúlt,most annyi,hogy nem hasogat.Hipofízis adenomám van,azért lettem migrénes,de lehet,h ez most nem az?
2010. jan. 24. 09:20
 1/5 A kérdező kommentje:
Remélem,nem az adenomával lesz gond,nagyon nem vagyok jól,és nem tudom megmondani,mi bajom van.
2010. jan. 24. 09:23
 2/5 anonim ***** válasza:
Hipofízis adenoma az milyen betegség?
2010. jan. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Agyalapi mirigy jóindulatú daganat. www.hipofizis.hu
2010. jan. 24. 09:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Hú basszus! Bocsi de nem tudtam, ha nem leszel jobban napközben sem, inkább menjél ügyeletre. Egyébként nekem nincs ilyen problémám, de a hidegfronttól, ami most van mindig rosszul érzem magam, magasabb a vérnyomásom. Lehet neked is most jobban előjött ettől a problémád.
2010. jan. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne ijedj meg! Nincs valami hatásos fejfájás csillapítód? Egyik barátnőmnek is szokott lenni migrénes fejfájása néha, de neki olyan szinten, hogy két napig félhomály és csak is ágy, mert szédül, volt hogy hányt is annyira rosszul volt. Nagyon erős fájdalom csillapítókat kellett szednie, és ő ilyenkor szabályosan úgy néz ki mint egy zombi, mintha nem is lenne magánál. Szóval lehet csak ez a probléma, de ha ma sem múlik el, én holnap mindenképpen az orvosnál kezdenék, nehogy valami komolyabb baj legyen!!! Ja, és ilyenkor előszeretettel pattintanak le, hogy ne ragozd már túl, de ne hagyd magad!! Ha úgy érzed ez más, nem az ami eddig volt, akkor ne állj meg addig, amíg nem kérnek valamilyen vizsgálatot, amivel kimutatható lenne, hogy mi ez.
2010. jan. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!