Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mire jó az infraszauna?...

Mire jó az infraszauna? Tényleg olyan hatásos?

Figyelt kérdés
2010. jan. 24. 01:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Mire jó a szauna???... 8-o

Izzadni lehet tőle!

Igen, tényleg nagyon hatásos.


Nekem van itthon olyan infraszaunám, ami összecsukható, bele kell ülni és csak a fejem van kinn...

1-1 használat után 0.5-1 kg-al vagyok könnyebb, és nem annyira megterhelő a szervezetnek, mint a gőzszauna (abban 1 percig sem bírom ki).


Nagyon hatásosan méregtelenít, fogyaszt...


Mi azért vásároltunk itthonra ilyet, mert valahová eljárni sok idő lenne (bejelentkezni, várni, oda-vissza utazgatni, stb.), itthon meg akkor ülünk bele, amikor csak kedvünk tartja, és van rá félóránk, akár fürdés előtt is! Ráadásul a kozmetikai szalonokban elég drága 1-1 használat, már bőven visszajött az ára (30ezer Ft).

2010. jan. 24. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi havonta egyszer eljárunk gyógyfürdőbe családostól, nagyok a gyerekek is, így mindenkinek jól esik a lazítás. Ilyenkor szoktunk szaunázni, én pl az aromaterápiás szaunát jobban szeretem, de az infrában is ugyanúgy izzadok, abban talán kicsit szárazabb a levegő, nem tudom. Szerintem nagyon is hatásos (bár mire?). Iszol egy kis vizet, beülsz 15-20 percre, vagy ameddig még jól érzed magadat benn, majd kijössz, és mártózol a hideg vízbe... nagyon jót tesz a bőrnek és a vérkeringésnek, én azonban ezt inkább egy langyos vizes zuhannyal helyettesítem. Ezt 2-3-szor meg kell ismételni, és utána olyan kellemesen fáradtan, de iszonyatosan frissen szoktam érezni magam, hogy az elmondhatatlan. :) Az általános közérzetem mindenképpen sokkal jobb lesz tőle. Szabályosan érzem, hogy a bőröm felfrissült!:) Fogyás szempontjából nem hiszem hogy olyan jó, bár ebben a témában nem vagyok otthon. Inkább csak a víz távozik a szervezetből. Bocsi ha ezt nem jól tudom, de úgy gondolom havi egy szaunától nem fogy senki, max heti többszöri használattól.
2010. jan. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi az eddigi válaszokat. de figyeljetek rá, hogy INFRASZAUNÁT kérdeztem.

első: hol vettél infraszaunát 30 000 ft-ért?

2010. jan. 24. 19:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!