Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Táplálékkiegészítővel lehet...

Táplálékkiegészítővel lehet hízni? Tovább lent.

Figyelt kérdés

Pár kilót szeretnék magamra dobni és az lenne a kérdésem, hogy normális étrend mellett érdemes-e táplálékkieget szedni úgy, hogy nem kondizok rá?Ha igen,milyet ajánlotok ami hasznos és eredményt is elérhetek vele?

Előre is köszi!


2010. jan. 21. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nemrég a supradyn vitamin szedését hagytam abba mert hiába nem ettem többet híztam tőle. Nem tudom, hogy ez nálad is működne-e. Általában a Béres cseppet szokták javasolni a vékonyka lányoknak mert az étvágyat is csinált. :)
2010. jan. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csakh én fiú vagyok 185 cm magas,66 kiló. :DNemtom ez mennyiben változtat a dolgokon.
2010. jan. 21. 21:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze, h lehet, az koncentrált tápanyag, ha nem mozogsz elkezdesz zsírosodni.
2010. jan. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kérem! Azért ne buzdítsuk már a fiút a mozgástalan életre.

Igaz ha többet sportolsz akkor nagyobb lesz az érvágyad!

A Béres csepp viszont tényleg hatásos. Igaz, hogy vitamin de lehet tőle hízni felnőttnek és gyereknek is.

2010. jan. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!