Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ti milyen témákról \kérdésekrő...

Ti milyen témákról \kérdésekről olvasnátok egy masszőr blogban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A kérdés szerintem érthető :)


Milyen témákról olvasnál szívesen egy masszázzsal kapcsolatos blogban?


Mi lenne az a kérdés,amit feltennél egy masszőrnek?


Lehet olyan téma is ami nem teljesen masszázs, de köthető hozzá.


:)



2014. szept. 18. 14:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Egy videó többet érne 1000 szónál.


De minden érdekel, a megérkezéstől a masszázson át a fizetésig.

milyen masszázsok vannak, melyik mire jó, sérüléssel, porckorongsérvvel lehet-e menni, jót tesz vagy sem.

Tisztaság, higiénia, minden érdekel.

2014. szept. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

"Mi lenne az a kérdés,amit feltennél egy masszőrnek? "


Nekem van egy, de arra nem biztos ,hogy válaszolna:

Felizgul egy egy jobb kinézetű nőtől?


Egy ideig jártam férfi masszőrhöz, de úgy éreztem, hogy nem tudott elvonatkoztatni ezért abbahagytam. Szóval tényleg érdekelne, hogy ezeket hogyan tudják leküzdeni.

2014. szept. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi témákat! :)


Nos férfi vagyok,így tudok válaszolni a kérdésedre.


Én kiépítettem magamban egy "látásmódot" amit nehéz elmagyarázni. Nem az egész nőt nézem,hanem ahol a kezem jár éppen. Amikor fordul és nincs rajta felső (mondjuk hasról hátra, akkor nem nézek oda és amikor magára terítette a lepedőt és elhelyezkedett szól). Ha a munkára koncentrál az ember,szerintem ez elsajátítható.


Én valahogy lelkiismereti kérdést csinálok ebből a dologból. Valahogy ha megnéznék bizonyos részeket, úgy érzem,hogy kihasználnám a helyzetet.


Természetesen mindenki más és más, lehetséges ,hogy zavarban van valaki mert nem tud elvonatkoztatni. Ne felejtsük el,hogy mindenki ember. De úgy hiszem,hogy ez minden szakmánál így van. :)

2014. szept. 18. 16:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!