Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van ez? Mit csináljak?

Miért van ez? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Leszakadnak a lábaim vagy 2 napja, fáj a gyomrom és időnként fáj a fejem de kb. 10 perc után elmúlik a fejfájás, a többi marad...mitől lehet ez és mit tudok vele csinálni? Az a gáz, hogy holnap lesz tesi és nem akarok anyával íratni felmentést mert már van vagy 3 és szólna a tanár.

13/L


2010. jan. 19. 20:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Kedves..! A "13/L" betű arra utal, hogy 13 éves lány lehetsz. Ez lehetséges a serdülőkori növekedéstől/növekedési hormonoktól is. Ilyenkor a gyerekeknél elkezdődik a felnőtté érés folyamata, ez alól te magad sem vagy kivétel, úgyhogy szerintem nem kell megijedni. Ezek a tünetek az ilyen korú gyerekeknél nemre való tekintet nélkül egyformán jelentkeznek, tehát fiúknál is. Mindezt onnan tudom, hogy kétunokás nagypapa vagyok (fiú mindkettő), és az idősebbik veled egyidős, ő is 13 éves, és ő is hasonló tünetekre panaszkodik. A gyomorfájásodnak viszont nagyon sokféle oka lehet, ez nincs összefüggésben a növekedéssel. Úgyhogy szerintem ezzel fordulj orvoshoz.
2010. jan. 27. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!