Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ájulás! Mit tegyek? :S

Ájulás! Mit tegyek? :S

Figyelt kérdés
Elég gyakran rám szokott jönni egy rossz érzés. Először a gyomrom kavarog majd szédülök,egy picit elsötétül a környezetem és akkor le kell ülnöm.:S Nem csak nyáron a nagy melegbe szóval nem tudom mi lehet. Gyanakodtam arra,hogy alacsony a vérnyomásom vagy hasonló.. Szerintetek mitől lehet? Mit tegyek ellene?:S
2010. jan. 17. 10:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg menj orvoshoz.
2010. jan. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

kevés a vas tartalmad enned kéne húsokat sportolj!

nekem be jött!!!

15/f

2010. jan. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. jöhetnek még:)
2010. jan. 17. 10:53
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A legegyszerűbb, de tuom, hogy mindenki ezellen tiltakozik: MENJ EL ORVOSHOZ!

Amit leírtál ez lehet egyszerű vashiány, de kb. még 100 betegség tünete, ne itt várj diagnózisra.

Nekem is szokott hasonló lenne, nagyon alacsony a vérnyomásom, a vasszintem is és vérszegény vagyok.

Fontos hogy sokat igyál, legalább 3 litert naponta, mert a kevés folyadéktól még lejjebb megy a vérnyomás.

2010. jan. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok: nekem pl. se a hús, se a sportolás nem jött be, de a sok gyümölcs, sok folyadék igen. És egy vitamin, amit orvos írt fel. A kávét is javasolják alacsony vérnyomás esetén, de ez sem mindenkinél működik, nekem napi 4-5 kávé mellett szokott nagyon alacsony lenni.
2010. jan. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! És tudom,el kell mennem orvoshoz:S
2010. jan. 17. 11:08
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Pánikbetesgség is lehet...
2010. jan. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi tünet a pánikbetegséghez kevés, annak vannak egyértelmű tünetei. Nem kell ijesztgetni feleslgesen a kérdezőt.
2010. jan. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen,mindenképp ki kellene vizsgáltatni.Nekem a vérnyomással van a gond,nagyon alacsony.Nyáron gyakran rám jön az ájulás.Én ilyenkor bárhol vagyok,rögtön szólok,hogy el fogok ájulni,vizet iszom,és akár szégyen akár nem,bárhol leülök,lefekszem.Jobb mintha elesnék.

Tavaly mikor még kismama voltam,a bank ablakpárkányára ültem le,mire kijött a biztonsági őr.Mondtam neki,hogy mi van,bekísért,adott vizet,és elmúlt.

Vizsgáltasd ki magad mindenképp.

2010. jan. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!