Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fiatalon miért jelenhetnek...

Fiatalon miért jelenhetnek meg lilás-kékes visszerek a lábon?

Figyelt kérdés
23 eves lany vagyok,tudom hogy a megjeleno lilas-kekes visszer a combon es a terdhajlatban orokolheto,de ez megiscsak tulzas hogy ilyen fiatalon,ilyen csunya legyen a labom,nem vegzek allomunkat,leginkabb nyaron zavar,amikor szivesen vennek fel szoknyat,elegge szegyenlem.Hallottam,hogy letezik lezeres kezeles,amivel eltuntetik ,mennyibe kerulhet?Termeszetes modon kezelni nem lehe,ugye?
2007. okt. 21. 16:49
 1/2 anonim ***** válasza:
79%

haliho

barátnőm 18 éves, és neki már most olyan durván látszanak, h nem hord rövid ruhát (ami sztem butaság...) másfelől anyukám 42 éves és azt mondta neki is világ életében látszottak. most huzatta ki a visszereit, mert neki fájtak is..meg olyan munkát végez h sokat mászkál. de ez 2 hónap kiesést jelent az életéből... ugyh sztem ha nem fáj ne törödj vele

2007. okt. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ne szégyeld,hanem menj érsebészhez!Minél később mész,annál több helyen kell az ereket kivenni,vagy megszüntetni.Létezik lézeres kezelés,de ha már annyira látszik hogy szégyelled,akkor már ez nem lesz megoldás.Még lehet injekciós kezelés,vagy műtét.Egyiktől sem kell félni,a műtét is csak 1 napos amíg nem szabad lábra állni,utána viszont kötelező sokat járni.A műtétet követően 2 nap múlva dolgoztam.Természetes módon csak a gyulladást lehet kezelni.Ha nem magánorvoshoz mész,akkor ingyenes.A hideg időszakban csinálják csak!
2008. jan. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!