Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van az, hogy amint...

Miért van az, hogy amint lefekszem aludni elkezdek izgulni, és emiatt órákig tart mire elalszok?

Figyelt kérdés
2010. jan. 14. 18:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Erre jó a Frontin tabletta. Irass fel a dokiddal.
2010. jan. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Velem is ez van, csak nem mindig, hanem csak akkor, ha másnap van valami, ami miatt izgulok, pl. vizsga. Jár az agyam, és az, hogy nem tudok elaludni csak tovább idegesít. Vagy nálad nem ez a helyzet? Nem tudom én se, miért nem tudok megnyugodni. Arra gondoltam, keresek valamit, ami segít elaludni. Itt is több ilyen kérdés van, ahol citromfűből, macskagyökérből készült teát, meleg tejet vag ykakót javasolnak. Keres rá!
2010. jan. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Vagy én is a frontin-t mondanám, de ami sokkal jobb, mert csak gyógynövényekből készült: Nervenpflege

Használtam már mindkettőt (igaz, frotint kb 3-4szer csak), nálam a hatás elég hasonló volt, a gyógynövényesnél maradtam, mert nem kell recept hozzá és egészségesebb is.

2010. jan. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én most is így vagyok sajnos :-(

Nagyon rossz ez!Én szoktam bevenni frontint,de legutóbb az sem hatott,sőt a naturland-os gyógynövényes teám sem!Lehet hozzá szokott a szervezetem,mert mikor legelőször ittam belőle,korán ittam nem lefekvés előtt,és nem sokra rá el is aludtam a tv előtt,egészen reggelig...

Viszont tegnap langyos tejbe tettem mézet,és sikerült aludnom!Hogy ettől-e nem tudom,de jót aludtam 3 nap után...

2010. jan. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül, nekem is ez a bajom. Frontin :(
2010. jan. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én egyszerűen már nem tudom, hogy mit csináljak. Iszom a gyógynövényteátkat, szedem gyógynövényes nyugtatót, már kínomban leszedtem iylen relaxációs zenéket. De semmi. Úgy érzem, bedilizek. Van, hogy jól viselem, amikor mwgnézem az órát, és látom, hogy már éjfél is elmúlt, de van hogy ahogy meglátom, elkap a sírógörcs. Már ott artok, hogy félek az estéktől. :(
2010. jan. 19. 17:43
 7/9 anonim ***** válasza:
Frontin(Xanax), esetleg Rivotril vagy Atarax. Az Atarax akkor jó, ha tanulsz, mert előbbiek rontják a tanulási képességet. De vigyázat: mindegyikre rá lehet szokni. Huzamosabb ideig ne szedd folyamatosan!
2010. jan. 20. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az előző kommentelő vagyok. Addig, amíg nem jutsz el dokihoz, olvass lefekvéskor! Ha nem tudsz elaludni, olvass újra. Regényeket, ne politikai dolgokat. Legjobban az olvasás kapcsolja ki a szorongást. Ha ez nem segít, gyógyszer kell.

Ja, és késő délután már ne kávézz.

2010. jan. 23. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ha izgulsz, markold meg a Matyit és rendezd le.


Egyébként segít ha átgondolod a napod, egy kicsit gondolkozol vagy megpróbálsz meditálni... tutira bealszol.

2010. szept. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!