Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan hizzhatok én 12 éves...

Hogyan hizzhatok én 12 éves vagyok 43kg-mos hogyan hizzhatok legalább 2-3kg-ot?

Figyelt kérdés
Bármit eszek nem hizzok! De ugye ez nem anorexia??
2010. jan. 11. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:

én 22 évesen vok ennyi lol (csak én törpilla vok)amúgy tom hogy nem egészséges de én úgy hízom ha kevesebbet mozgok és több az édesség és kenyér,zsömle....

súlyzózzál kicsit a karodra de ne 20 kg kat emelgessél hanem 1 2 kg kat és sokszor ettől szálkásodsz.(bár ebben a korban még nem jó ez) csak ésszel még :)

2010. jan. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

első vok

a csajok kb olyan 16 17 évesen változnak át,az osztálytársaim akkor nőiesedtek tehát akkor "híztak" én is akkor 3-4 kg nehezebb voltam de most újra ennyi.

te még messze vagy ettől majd alakulsz;)

2010. jan. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És nincs valami étrend szerű?
2010. jan. 11. 20:16
 4/5 anonim válasza:

én pl. 13 éves vagyok, 165 cm és 45 kg.

mindenki azt mondja, hogy jó vagyok, de szerintem meg kövér..

örülj neki hogy vékny vagy, de ha már túlzottan, akkor keress fel egy orvost , mert ez már néha betegség..=/ de van olyan ember, aki genetikailag vékony marad. nos, neki szerencséje van.(:

2010. jan. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Doruss ***** válasza:
Nekem is ez a problémám h majdnem 170 cm vok és 43 kiló de engem nem zavar... Hiába eszek nem hízok vagy úgy van h ugyanannyit eszek kb. minden nap és hízok de másnapra lefogyom... Am sztem örülni kéne ha vki nem hízik xD
2010. jan. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!