Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Férjem térde fáj és bedagadt...

Férjem térde fáj és bedagadt mivel kéne borogatnom, bekennem?

Figyelt kérdés
Már érzi egy ideje , be is szokta mostanába fáslizni , de tegnap be is dagadt és most nagyon fáj neki nehezen áll rá . Ötleteket kérnék , hogy mivel borogassam vagy kenjem be ( innoreuma krém segíteni szokott , de most nem igazán vállt be ).
2010. jan. 8. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
orvos vált volna be igazán.
2010. jan. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

nekem porckopásom van és nagyon szokott fájni a térdem ,bedagad járni alig tudok néha.

én flector tapaszt vagy kenőcsöt szoktam használni(inkább tapaszt) és mindig nagyon jól beválik.

2010. jan. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha be van dagadva, jegelni érdemes... kenőcsök szerintem nem sokat érnek, bár ez nyilván a kiváltó októl függ. Nekem 3 szalagszakadásom volt, arra semmit nem ért :)

jegelés jó, csak figyeljetek pár dologra! Ne "tömb" jég legyen, hanem pl. fagyasztott borsó. A lényeg, hogy darabos legyen, alkalmazkodjon a térd formájához. Tekerjétek be valamibe, mondjuk egy konyharuhába! 15-20 percnél tovább ne hagyjátok rajta, ezt lehet ismételni 1-2 óránként!

Mihamarabbi javulást a férjednek! Egy orvos azért nézzen rá ;)

2010. jan. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ! Az első válaszolónak írom , hogy ropog a térdem 25 éves korom óta ( 31 vagyok most ) az elmúlt évben voltam orvosnál , hogy ropog , azt mondta , hogy nem baj (!) , mondtam neki , hogy nekem baj , mindig azt hallom , hogy előzzük meg a bajt , most ropog nem akarom megvárni míg fájni is fog . JÓ , írt gyógyszert , a gyógyszer hatására a ropogás halkult , viszont a gyomromat úgy taccsra tette , hogy inkább abbahagytam a kúrát amit minden évben meg kéne ismételni és 3 dsoboz gyógyszer kéne bevennem ( 1 dobozzal ettem meg mert nem bírtam többet a gyomrom miatt ). De írok mást is , kislányom 2 éves volt augusztusban 40 fokos lázzal rohantunk a korházba , 5 azaz ÖT-féle diagnózist állapítottak meg és ha nem vagyok határozott akaratos ( a doki szerint macerás szülő ) akkor 2 hétig be vagyunk zárva egy pici szobába egy örökmozgó gyerekkel ( másik kettő otthon apával ) úgy hogy azt se tudják mi a baja .
2010. jan. 8. 19:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!